Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Akbank’tan MTV’de alt limitsiz 3 taksit imkanı

Akbank’ın MTV kampanyası ile motorlu taşıtlar vergisi ödemesini 1 – 31 Ocak 2018 tarihleri arasında Akbank kredi kartları ile yapanlar alt ...

Akbank’ın MTV kampanyası ile motorlu taşıtlar vergisi ödemesini 1 – 31 Ocak 2018 tarihleri arasında Akbank kredi kartları ile yapanlar alt limit olmadan 3 taksit imkanından faydalanıyorlar. 

MTV ödemelerini Axess Mobil, www.gib.gov.tr, Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil, Akbank ATM’leri, Akbank Telefon Şubesi, SMS veya Akbank Şubeleri üzerinden Akbank kredi kartları (Axess, Wings, Free) ile yapanlar, alt limit olmaksızın 3 taksit fırsatından yararlanıyorlar. 

Kampanya kapsamında MTV ödemesini www.gib.gov.tr üzerinden NEO ile yapanlar 20 TL Chip-para kazanıyorlar. Neo chip-para fırsatından faydalanmak için Axess Mobil’den kampanyaya katılmak veya MTV yazıp, 4566'ya göndermek yeterli. 


Motorlu Taşıt Vergisi’ni ödemek için Akbank kanallarının yanı sıra Axess, Wings, Free kredi kartı ve Neo ile www.gib.gov.tr adresinden işlem yapılabiliyor. 

Kampanya ile ilgili bir açıklama yapan Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arif İsfendiyaroğlu “Müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırma hedefiyle MTV ödemelerinde birden fazla fırsatı bir arada sunuyoruz. 

MTV kampanyamız kapsamında pratik bir şekilde işlem yapabilmenin yanı sıra, taksit ve chip-para imkanı da sağlıyoruz” dedi.

Hiç yorum yok