Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Citroën Servislerinde Hediyeli Kış Kampanyası Başladı

Citroën, 30 Kasım’a kadar araçlarını yetkili servislere getiren otomobil sahiplerine, orijinal mekanik ve bakım yedek parçaları, bunların i...

Citroën, 30 Kasım’a kadar araçlarını yetkili servislere getiren otomobil sahiplerine, orijinal mekanik ve bakım yedek parçaları, bunların işçiliği ve Total motor yağlarında yüzde 20 indirim sunuyor. 
Citroën servislerinde ayrıca, 700 TL ve üzeri bakım ile mekanik servis harcaması yapıldığında, 4 adet Michelin lastik alındığında ya da Online Randevu ile servise gelip 350 TL ve üzeri bakım ve mekanik servis harcaması yapılması durumunda suya dayanıklı Bluetooth hoparlör hediye ediliyor. 

Kaliteli hizmet anlayışıyla 50’yi aşkın satış ve servis noktasında hizmet veren Citroën, avantajlı servis kampanyalarına, hız kesmeden kış kampanyası ile devam devam ediyor. 


Citroën Yetkili Servisleri’nde uygulanacak kampanya kapsamında; Citroën orijinal mekanik ve bakım yedek parçaları, bunların işçiliği ve Total motor yağlarında yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. 

Bu fırsatlar haricinde ayrıca, 700 TL+KDV ve üzeri bakım ve mekanik servis harcamalarında ya da 4 adet Michelin lastik alımlarında veya Online Randevu ile servise gelip 350 TL+KDV ve üzeri bakım ve mekanik servis harcaması yapılması durumunda suya dayanıklı Bluetooth hoparlör hediye ediliyor. 

Citroën teknik ekipleri arasında yapılan uzmanlık yarışmasında Dünya Şampiyonluğu kazanmış olan teknik ekibi ile hizmet veren Citroën Türkiye, 30 Kasım 2017’ye kadar sürecek kampanya ile tüm Citroën araç sahiplerinin kışa hazırlıklı olmasını sağlıyor.

Hiç yorum yok