Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Bmw X7 iPerformance concept Frankfurt Otomobil Fuarı öncesinde sızdırıldı

BMW'nin yeni lüks ve büyük SUV modeli X7'yi temsil etmesi beklenen konsepti, 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı'nda tanıtılacağına d...

BMW'nin yeni lüks ve büyük SUV modeli X7'yi temsil etmesi beklenen konsepti, 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı'nda tanıtılacağına dair söylentiler bir süredir dolaşıyor. 


Bu iddialar, Alman üreticinin Amerika kolunun dün Twitter'da paylaştığı bir gönderi ile daha da kuvvetlendi. Şimdi ise Bimmerpost, X7 konseptine ait olduğu bir aracın fotoğraflarını paylaştı.
Görünüşe göre bu kareler gerçek çünkü BMW'nin üstü açık Twitter fotoğrafı ile Bimmerpost'ten gelenler birbiriyle örtüşüyor. 

 X7, yedi kişiye oturma imkânı sağlayabilen ilk BMW modeli olacak ancak fotoğraflara bakılırsa üçüncü sırada yer alan iki koltuk biraz sıkışık duruyor. 

Konseptin geri kalanı oldukça dik ve havadar görünürken bu bölümün böylesine basık bir profil çizmesi gerçekten ilginç. Bavyeralı üreticinin imzası olan böbrek ızgaranın bile devasa boyutlarda olduğu araç, bu sayede oldukça geniş bir burun bölümüne kavuşmuş. Kaynak: Motor1 Türkiye

Hiç yorum yok