Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

patlak lastikleri şişiren sprey Hepsiburada sürücülere güvenli bayram yolculuğu paketinde

Hepsiburada, Kurban Bayramı’nda uzun yola çıkmaya hazırlanan sürücüler için araç bakım ürünlerini içeren paketlerhazırladı.  En dikk...

Hepsiburada, Kurban Bayramı’nda uzun yola çıkmaya hazırlanan sürücüler için araç bakım ürünlerini içeren paketlerhazırladı. 

En dikkat çeken ürün ise patlak lastikleri şişiren sprey… 30 kategoride 12 milyon ürünü müşterilerine ulaştıran Hepsiburada, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde güvenli bir yolculuk için araçta bulundurulması gereken ürünleri müşterilerine sundu. 

Kategori sayfasından ulaşılan ürünlerin başında kanunen araçta olması gereken; ilk yardım çantası, yangın söndürme tüpü, çekme halatı, kriko, bijon anahtarı, takoz, reflektör, seyyar lamba, yedek ampul, tornavida ve pense gelirken ek tedbir olarak; fosforlu yelek, elektrikli çakmak pompası ve takviye kablosunun da bulundurulması öneriliyor. 
Temel bakımı yapmadan yola çıkmayın 
Kurban Bayramı gibi uzun yol seyahatlerinin arttığı dönemlerde sürücülerin güvenli ve konforlu bir seyahat için araçlarındaki eksikleri gidermesinin önemine değinen Hepsiburada Oto Aksesuarları Kategorisi Direktörü Oray Durmazoğlu;“Bu ekipmanların yanısıra lastik ve yağ kontrolü gibi temel bakım işlemleri de çok önemli. 

Lastiklerin diş derinliği yasal sınır olan 1.6mm’nin ne kadar üzerinde olursa, o kadar güvenli yol almak mümkün olacaktır. Lastik diş derinliğini ölçmek için satılan aletlerin de araçta bulundurulması ve düzenli kontrol edilmesi gerekli” dedi. Lastik 

Tamir Edici Sprey 
Oto aksesuarları kategorisinde en yoğun ilginin lastik tamir edici sprey’e gösterildiğini belirten Durmazoğlu; “Bagaj ya da torpido gözünde taşınabilecek pratiklikte olan bu ürün ile aracın patlak lastiği hem şişiriliyor hem de tamir ediliyor. 
Bu sprey lastiğin içerisindeki hava ile temas halinde kauçuklaşan sıvısıyla, lastiği tamir edip 20 PSI’a kadar şişmesini sağlıyor” şeklinde konuştu. Lastik tamir edici spreyler, geniş çaplı yarılma gibi ağır hasarlar hariç, tüm patlamalar için kullanımı uygun ve aracınservise kadar ulaşmasını sağlıyor.  

3 gün içinde kapıda  
Motor yağından güneşliğe, cam temizleme sıvısından telefon tutucuya 165 bin çeşit oto aksesuarı ve bakım ürününü müşterilerine sunanHepsiburada’daürünlerin büyük çoğunluğu, Türkiye’nin her yerine en geç 3 iş günü içinde ulaştırılıyor.

Hiç yorum yok