Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

ING bankta MTV ödemelerinde 5 taksit fırsatı

ING Bank, 31 Temmuz 2017 tarihine kadar ING Bonus ve ING Pegasus Plus Kartları ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr ve I...

ING Bank, 31 Temmuz 2017 tarihine kadar ING Bonus ve ING Pegasus Plus Kartları ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr ve ING İnternet Şubesi üzerinden yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 3 taksit; ING Mobil’den yapılacak ödemelere ise 5 taksit fırsatı sunuyor. 

ING Bank, temmuz ayı sonuna kadar gerçekleştirilmesi gereken Motorlu Taşıt Vergisi (MTV) ikinci taksit ödemeleri için özel bir kampanya başlattı. 

Kampanya kapsamında ING Bonus ve ING Pegasus Plus kredi kartı sahipleri MTV ödemelerini Gelir İdaresi Başkanlığı’nın www.gib.gov.tr adresinden ve ING Bank’ın www.ingbank.com.tr internet şubesinden ücretsiz olarak 3 taksitle gerçekleştirebiliyor. 
ING Mobil kullanıcıları ise yine ücretsiz olarak 5 taksit fırsatından yararlanabiliyor.

Ödemelerinde mobil uygulamayı tercih edenler aynı zamanda oto ekspertiz ve ikinci el oto test check-up merkezi olarak hizmet veren www.otorapor.com sitesinden Şehır Dışı Oto Ekspertiz Paketi için %50 indirim kazanıyor. Kampanya, 31 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli.

Hiç yorum yok