Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Ford sıfır faiz rüzgarı serinletiyor

Ford, Temmuz kampanyasında hem binek hem de ticari modellerinde müşterilerine “0 faiz” fırsatı ve peşin alım indirimleri sunmaya devam edi...

Ford, Temmuz kampanyasında hem binek hem de ticari modellerinde müşterilerine “0 faiz” fırsatı ve peşin alım indirimleri sunmaya devam ediyor. 

Tüm binek modellerde “0 Faiz”fırsatı Ford müşterilerini bekliyor Ford, Temmuz ayında müşterilerine binek araçlarda* “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko alınması durumunda 30.000 TL, 18 ay ve %0 faiz kampanyası ve bu paketten yararlanmayan müşterileri için de 30.000 TL, 15 ay, %0 faiz fırsatını sunuyor. 

Ayrıca, 0 faiz kampanyasını tercih etmeyen müşterilere de %1 peşin alım indirimi sunuluyor. Kuga ve Courier Journey modellerinde 20.000TL, 20 ay ve %0,99 faizli kredi kampanyası Temmuz ayında da devam ederken, “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alan müşterilerine ise 20.000 TL, 20 ay, %0,95 faiz desteği de sunulmaya devam ediyor. 
Temmuz ayında da “Ford Mavi Plan” kampanyası ile C-MAX'e 999 TL ve Mondeo'ya 1.499 TL aylık taksitlerle sahip olma imkânı sunuluyor. Mavi Plan, Ford müşterilerine özel tek vade, tek balon ödeme oranıyla sadeleştirilen Ford Options kredi ürünü ve Ford'un Değerli Alım Garantisi'nden oluşuyor. 

Her 2 yılda yeni bir Ford sahibi olma imkânı, standart krediye göre daha düşük aylık taksit seçenekleri de Mavi Plan'ın diğer avantajlı özellikleri arasında yer alıyor. Temmuz ayı içinde satın alınan Ford Focus ve Courier modellerinde, Temmuz ayında Axa FKasko satın alımında poliçe fiyatından 400 TL indirim Ford müşterilerini bekliyor. 

Ticari modellerdeTemmuz’a özel avantajlı kampanyalar ve “0 faiz” fırsatı Transit minibüs** modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alınması durumunda 55.000 TL, 12 Ay, %0 faiz kampanyasını Temmuz ayında da sürdüren Ford, paketten yararlanmayan müşterilerine için 50.000 TL, 12 ay, %0 faizli kredi desteği sunuyor. 

Buna ek olarak, Temmuz ayında Transit Minibüs Okul Taşıtı modellerinde 50 Bin TL, 18 Ay, %0 faiz destekli kredi kampanyası, Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında F Kasko satın alan müşterilere ise55.000 TL, 18 Ay, %0 faiz kampanyası sunuluyor. 

Ayrıca, Connect modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alınması durumunda 36.000 TL, 18 ay, %0 faiz kampanyası devreye alınırken, paketten yararlanmayan müşterilere 30.000 TL, 18 ay, %0 faiz kampanyası sunuluyor.0 faiz kampanyasını tercih etmeyen müşterilere ise %2 peşin alım indirimi sağlanıyor. 

Ford Custom, Transit, Courier***ve Ranger modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alınması durumunda ise 24.000 TL, 20 ay, %0 faiz desteklikredi kampanyası sunulurken, paketten yararlanmayan müşteriler için 20.000 TL, 20ay, %0 faiz destekli kredi kampanyası sunuluyor.

%0 faiz kampanyasını tercih etmeyen müşteriler için 2017 model Transit Van****, Transit Kamyonet, Custom Van, Custom Kombi, Custom Kombi Van ve Connect müşterileri için %2, Ranger müşterileri için %1 peşin alım indirimi sunuluyor. 

 Aksesuar kampanyasıyla birlikte tatiller çok daha eğlenceli Ford, yaz dönemine özel düzenlediği aksesuar kampanyasıyla müşterilerine ilave bagaj ve yük alanı kazandırıyor. 

Ford modellerine özel hem yük kapasitesini artıran hem de bisiklet, kano gibi farklı yükleri taşıma imkanı sunan özel taşıma aksesuarları, yaz dönemine özel kampanya ile 190 TL'den başlayan fiyatlarla Ford yetkili bayilerinde müşterilerini bekliyor. Ford Trucks Çekici Serisindefaizleri sıfırladı Ford Trucks da Temmuz ayında müşterilerine avantajlı teklifler sunmaya devam ediyor. 

Ford Trucks Çekici Serisi modellerinde 200.000 TL, 12 ay, %0 faiz veya 50.000 Euro, 24 ay, %0 faiz destekli iki kredi kampanyası Temmuz ayında Ford Trucks müşterilerini bekliyor. Ford kampanyaları hakkında detaylı bilgi, Ford Yetkili Satıcılarında ve www.ford.com.trinternet sitesinde. 

* 2017 MY Yeni Ford Kuga, Mustang, Edge, Focus RS, Focus ST, Fiesta ST ve Courier Journey modelleri kampanyaya dahil değildir. ** Koltuksuz minibüs modelleri kampanyaya dahil değildir. 
*** Courier Journey modeli kampanyaya dahil değildir. 
**** Transit Camlı Van modellerinde peşin alım indirimi geçerli değildir.

Hiç yorum yok