Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Budget’tan Onlıne Ödemede Yüzde 30 İndirim

Türkiye’nin en hızlı büyüyen araç kiralama markası Budget, müşterilerine cazip kampanyalar ve avantajlı hizmetler sunmaya devam ediyor.  ...

Türkiye’nin en hızlı büyüyen araç kiralama markası Budget, müşterilerine cazip kampanyalar ve avantajlı hizmetler sunmaya devam ediyor. 

Budget, düzenlediği kampanya çerçevesinde eylül sonuna kadar ekonomik sınıftan en üst segmente kadar her tür marka araç kiralama ödemelerini online gerçekleştiren müşterilerine yüzde 30 oranında indirim sunuyor. 

Budget ayrıca müşterilerine yaptıkları ilk araç kiralama sonrası ücretsiz olarak verdiği Budget Kart ile, toplamda 10 kiralama sonrasındaki ilk bir günlük araç kiralama hizmetini de ücretsiz olarak sağlıyor. 


Budget’ın filosunda bulunan bir çok araç marka ve modelindenaraç kiralamak isteyenler yurt genelindeki Budget ofislerinin yanı sıra www.budget.com.tr internet adresi ve 444 4 722 numaralı Rezervasyon Merkezi aracılığı ile hizmet alabiliyor, 

şoförlü kiralamak ve transfer hizmetinden yararlanmak isteyenler de hem çağrı merkezi hem de https://soforlukiralama.budget.com.tr adreslerinden rezervasyon yaptırabiliyor. Budget, Türkiye geneline yayılmış toplam 50 havalimanı ve şehir ofisinde sunduğu avantajlı hizmetler ve cazip kampanyalarıyla müşterilerinimemnun etmeye devam ediyor.

Hiç yorum yok