Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BC Vision Motorsport Bursa Rallisinde Liderliğini korumak istiyor

BC Vision Motorsport 22-23 Temmuz ‘da yapılacak Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 4. yarışı olan 42.Yeşil Bursa Rallisi’nde hem pilotlar hem ta...

BC Vision Motorsport 22-23 Temmuz ‘da yapılacak Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 4. yarışı olan 42.Yeşil Bursa Rallisi’nde hem pilotlar hem takımlar şampiyonasındaki liderliğini korumak istiyor. 

Türkiye Ralli Şampiyonası’nın ilk üç yarışı neticesinde Pilotlarda ve Takımlarda lider durumda olan BC Vision Motorsport, Sezonun 4.yarışı olan 22-23 Temmuz’da Bursa’da yapılacak olan 42.Yeşil Bursa Rallisi’nde Skoda, Intercity Istanbul Park, Punto Restaurant, Saygılı Rulman, İbis Otel ve Oto Stil dergi Sponsorluğunda katılacak. 

BC Vision Motorsport adına Skoda Fabia R5 ile Burak Çukurova-Vedat Bostancı ikilisi ve Uğur Soylu-Aras Dinçer ikilisi, Peugeot 208 R2 ile Ahmet Burkay-Burak Akçay ikilisi ve Mıtsubıshı Evo 9 ile Erkan Güral-Burak Koçoğlu ikilisi yarışacak. 


Ayrıca Rally Troia 2017’de Ralli kariyerlerine ilk defa adım atan Eren Burkay, deneyimli Co-Pilot Bora Arabacı eşliğinde ilk toprak rallisine çıkacak. BC Vision Motorsport Takım Direktörü Burak Çukurova “Bursa Rallileri her zaman özel ve kırıcı olmuştur. Sürprizlere her zaman açıktır. 

Bizde ekip olarak iyi hazırlandık. Amacımız tüm şampiyonalarda liderliklerimizi korumak, herkese kolaylıklar dilerim. Sponsorlarımız Skoda, Intercity Istanbul Park, Punto Restaurant, İbis Otelleri, Saygılı Rulman ve OtoStil Dergi’ye desteklerinden dolayı teşekkür ederim.“ dedi.

Hiç yorum yok