Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Bayram yolculuğuyla BP’den 250 TL’lik yakıt kazanma şansı

“BP Ultimate Euro Diesel ile Buradan Nereye” yarışması 5 kişiye 250 TL’lik hediye akaryakıt kazandırıyor.  Motordaki zararlı tortula...

“BP Ultimate Euro Diesel ile Buradan Nereye” yarışması 5 kişiye 250 TL’lik hediye akaryakıt kazandırıyor. 

Motordaki zararlı tortuları temizleyerek tek depoda 42 km’ye kadar daha fazla yolyapmaya yardımcı olan BP Ultimate Euro Diesel, seyahat etmek isteyenlerin hayallerini gerçekleştirecek. Ramazan Bayramı’nda nereye ve neden gitmek istediğinizi anlatın 250 TL’lik hediye akaryakıt kazanın! 

BP’nin dijital kampanyası “BP Ultimate Euro Diesel ile Buradan Nereye” 5 kişiye 250 TL’lik akaryakıt kazandırıyor.Ramazan Bayramı’nda nereye ve neden gideceklerini anlatarak https://buradannereye.bp.com/sayfasından başvuruda bulunanlar,30 Mayıs- 29 Haziran tarihleri arasında devam eden yarışmada 250 TL’lik akaryakıt kazanma şansına sahip olabilecekler. 
“BP Ultimate Euro Diesel ile Buradan Nereye”yarışmasında katılımcılar BP Ultimate Euro Diesel ile nereye ve neden gitmeyi hayal ettiklerini anlatıyorlar. BP, nereye ve neden gitmek istediğine ilişkin hayallerini anlatanlar arasından jüri tarafından seçilecek 5 kişiye hayallerini gerçekleştirmeleri için 250 TL değerinde akaryakıt hediye edecek. 

Kazananların isimleri 8 Temmuz 2017 tarihinde bp.com.tradresinden duyurulacak ve kazandıkları 250 TL’lik hediye yakıt puanlar 21 Temmuz 2017 tarihine kadar BP Club kartlarına yüklenecek. 

Kazanılan puanlar 15 Ağustos’a kadar kullanılacak. Tek depoyla 42 km’ye kadar daha fazla yol yapmaya yardımcı olan BP Ultimate Euro Diesel, Türkiye’de kaliteli ürün arayışlarına çözüm oldu. 

Motorda biriken kirlerin performansı düşürmesini önleyen ve düzenli kullanımda motoru zararlı tortulardan temizleyen BP Ultimate Euro Diesel, motor temizleme özellikleri testlerle tescillenmiş bir yakıt.

Hiç yorum yok