Header Ads

Aksigortalılara Ak çözüm Servis Merkezlerinde Öncelikli Hizmet

Binek ve hafif ticari araçları için Aksigorta’dan kasko poliçesi olan sigortalılar, Türkiye’nin 44 ilinde 63 hizmet noktasında bulunan Akçözüm Servis Merkezlerinde öncelikli hizmet alıyorlar. 

Aksigorta, müşteri odaklı strateji doğrultusunda kasko müşterileri için yeni bir hizmet başlattı. 

Binek ve hafif ticari araçları için Aksigorta’dan kasko poliçesi yaptıran sigortalılara,hasar durumunda, Türkiye’nin 44 ilinde 63 noktada bulunan Akçözüm Servis Merkezlerinde öncelikli hizmet sunuluyor. 
Akçözüm Hizmet Merkezlerinden hizmet alan sigortalılar, ek avantajlara da sahip olacaklar. 

Hasar onarımı için araçlarını Akçözüm Servis Merkezlerine teslim eden sigortalılar, onarım süresi boyunca ikame araç hizmeti alabilecekler. Akçözüm Servis Merkezleri’nde onarılan ilk hasarlar da hasarsızlık koruması kapsamında değerlendirilecek.

1 yorum

Adsız dedi ki...

Kesinlikle tavsiye etmiyorum, insanları orijinal parça diyerek yan sanayi kullanıyorlar. 444 27 27 numaralı telefonda kesinlikle orijinal ,garantili ve faturalı demelerine rağmen farklı bahanelerle yan sanayi kullanıyorlar. Araç tesliminde servis yetkilileri Akçözümün hasarsızlığı bozmadığı için sisteminin böyle olduğunu söylüyorlar.Dava dosyamı hazırladım emsal dava açacağım.Kandırılmış ve bunun farkında olmayan vatandaşlar varsa haberleri takip ederek haklarını arayabilirler.

Blogger tarafından desteklenmektedir.