Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Kamil Koç 10 TL indirim fırsatı

Ramazan ayında biletini veya Kamil Koç ’un mobil uygulamalarından BKM Express ile satın alan yolcularımız anında 10 TL indirim kazanıyor...

Ramazan ayında biletini veya Kamil Koç’un mobil uygulamalarından BKM Express ile satın alan yolcularımız anında 10 TL indirim kazanıyor! 

Biletinizi hemen alın Ramazan’da indirimli seyahat etmenin ayrıcalığını yaşayın. Kampanya Katılım Koşulları Kampanya 26 Mayıs-26 Haziran 2017 tarihleri arasında ve mobil satış platformlarından alınan 40 TL ve üzeri biletlerde geçerlidir. 

Kampanyadan faydalanmak için seyahatlerin 26 Mayıs-26 Haziran tarihleri arasında gerçekleşiyor olması gerekir. Kampanyadan faydalanmak için ödemenin BKM Express sistemi üzerinden yapılması gerekir. 
Kampanya sadece Bumerang üyeleri için geçerli olup her bir Bumerang üyesi kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir. ’den ve mobil satış platformlarından tek seferde ve toplamda alınan 40 TL ve üzeri biletlerde 10 TL indirim uygulanır. 10 TL indirim, satın alınan bilet sayısına eşit olarak yansıtılır. 

 Kampanya ilk 7.000 işlemle sınırlıdır, belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya geçerlilik tarihine bakılmaksızın otomatik olarak durdurulur. Kampanya kapsamında satın alınan biletler, bilet satış noktalarından iptal edilemez. Bilet iptali ancak seyahatin gerçekleşmemiş olması durumunda ve seyahat süresinden 6 saat öncesine kadar sadece ’den yapılabilir. 

 Kampanyalı biletler bilet satış noktalarında yazdırıldıktan sonra veya seyahat süresine 6 saatten az kalmış olması durumunda, bilet üzerinde herhangi bir değişiklik, iptal veya aktarma işlemi yapılamaz. BKM Express ve Kâmil Koç kampanya süresini ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.