Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Bkm Express İle Bitaksi de Taksimetre Açılış Ücreti Yok

Yolcu arayan taksicilerle taksi arayan yolcuları buluşturarak seyahat ortamı sunan BiTaksi, BKM Express ile birlikte Ramazan ayı boyunca sü...

Yolcu arayan taksicilerle taksi arayan yolcuları buluşturarak seyahat ortamı sunan BiTaksi, BKM Express ile birlikte Ramazan ayı boyunca sürecek bir kampanyaya imza atıyor. 

BiTaksi kullanıcıları, İstanbul ve Ankara’da ramazan ayı boyunca BKM Express ile yapacakları yolculuklarda açılış ücreti ödemeyecek. 

27 Haziran 2017 tarihine kadar BKM Express seçeneğiyle taksi çağıracak yolcular, indirim kodu girmeksizin taksimetre açılış ücretini ödemeden seyahat edecekler. 
Örneğin İstanbul’da 10 TL tutan bir taksi yolculuğunda BKM Express ile taksi çağıran BiTaksi yolcusu 6,55 TL ödeyecek. Ankara’da ise 10 TL tutan bir taksi yolculuğunda ödeme 6 TL olarak gerçekleşecek. 

Tutar BiTaksi ödeme ekranında otomatik olarak düşülecek. İstanbul’da 8,70 TL, Ankara’da ise 5 TL üzeri yapılan yolculuklarda geçerli olacak olan kampanyadan her müşteri günde bir defa, toplamda ise 10 kez faydalanabilecek.