Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

DeLorean DMC-12 Generali ile Autoshow’a Geliyor

Türkiye’nin en hızlı ve teknolojik sigorta şirketi olan Generali Sigorta,geleceği şekillendiren sigortacılık yaklaşımıyla, sektöründe ilkle...

Türkiye’nin en hızlı ve teknolojik sigorta şirketi olan Generali Sigorta,geleceği şekillendiren sigortacılık yaklaşımıyla, sektöründe ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor. 

Generali, 2015 yılından bu yana hizmet ve sigorta sponsorluğunu üstlendiği, otomobil tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği İstanbul Autoshow 2017’ye damgasını vuracak büyük bir sürprize dahaimza atmaya hazırlanıyor. 

21 - 30 Nisan 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İstanbul Autoshow 2017’de, ziyaretçileri geçmişe götürerek keyifli anlar yaşatmak isteyen Generali, 80’lerin kült filmi Geleceğe Dönüş’ün başkahramanı DeLorean DMC-12 ile araba meraklılarını buluşturuyor. 

Otomotiv dünyasının en büyük buluşması olan,bugünün ve geleceğin otomobil teknolojilerinin sergileneceği İstanbul Autoshow 2017,Generali’nin şaşırtıcı sürprizine ev sahipliği yapacak. 

Gösterime girdiği yıllarda başrol oyuncusunun zaman makinasına dönüşen arabasıyla geçmişe ve geleceğe giderek yaşadığı maceraları anlatanGeleceğe Dönüş filmininen popüler kahramanı olan DeLorean DMC-12 ile ziyaretçiler Generali Sigorta farkıylazamanda nostaljik bir yolculuğa çıkacak. 

Geleceğin Sigortacılığı Generali ile Şekilleniyor 
Türkiye’de dijital sigortacılığı hayata geçiren, geliştirmiş olduğu ürün ve hizmetlerin yanı sıra kullandığı teknolojik alt yapı ile geleceğin sigortacılığına yön veren Generali, geçmiş yıllarda dünyanın birçok ülkesindepopüler olmuş televizyon dizisi Kara Şimşek’in - KITT’ini 2015 yılında Autoshow fuarına konuk etmişti. 

Bu yıl ise yenilikçi ve inovatif yaklaşımının temsili olan DeLorean DMC-12 ile sahip olduğu değerlere vurgu yapıyor. Efsane arabayı yakından görmek isteyen araba severler, 21-30 Nisan 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde Generali standını ziyaret edebilir.