Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Mercedes-Benz Türk’ten Aralık ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Aralık ayına özel sunduğu kampanya kapsamında A-Serisi, B-Serisi CLA ve GLA otomobil alımlarında Mercedes...

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Aralık ayına özel sunduğu kampanya kapsamında A-Serisi, B-Serisi CLA ve GLA otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda 90.000 TL’ye varan kredi tutarı için 36 aya varan vade seçenekleri ve ayda 1.682 TL’den başlayan aylık ödemelerden yararlanmak mümkün. 

Ayrıca Aralık ayına özel hazırlanan bir diğer kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda 130.000 TL’ye varan kredi tutarı ve 3.042 TL’den başlayan aylık ödemelerle Mercedes-Benz C-Serisi, 150.000 TL’ye varan kredi tutarı ve 3.722 TL’den başlayan Mercedes_Benz E-Serisi sahibi olunabilir.

 Şehir içi otomobil kullanımının ideal alternatifi olan smart fortwo veya smart forfour model otomobilleri tercih eden müşterilere ise 40.000 TL kredi tutarı için % 0 faiz avantajı ve 24 aya varan vade seçenekleri sunuluyor. 

Lastik kampanyası ile kış koşullarına hazırlık 
31 Aralık 2016 tarihine kadar araç lastiklerini Mercedes-Benz yetkili servislerinde Michelin, Pirelli veya Continental marka kış lastikleri ile değiştiren Mercedes-Benz müşterilerine seçili ebatlara özel % 20 indirim sunuluyor. Kampanya kapsamında 4 adet lastik alan otomobil müşterilerine ise Mercedes-Benz şemsiye hediye ediliyor.  

Ücretsiz kış kontrolü 
Mercedes-Benz yetkili servislerinde 15 Kasım - 28 Şubat tarihleri arasında 2012 ve altı model yılı otomobil sahibi tüm otomobil müşterileri için geçerli olan kampanya kapsamında ücretsiz kış kontrolünde Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağlarını tercih edildiğinde, bakım ve onarımlarda aracın yaşına göre değişen yedek parça indirimleri sunuluyor.  

Mercedes-Benz C-Serisi “Elmas Izgara” kampanyası 
Kasım ayı boyunca Mercedes-Benz C-Serisi otomobil müşterilerine özel sunulan orijinal elmas ızgaraya Mercedes-Benz yetkili servislerinde sahip olmak mümkün.  

Mercedes-Benz otomobillere periyodik muayene öncesi ücretsiz ön kontrol 
Mercedes-Benz Türk, periyodik bakım zamanı gelen veya periyodik muayene tarihine en fazla 3 ay kalan Mercedes-Benz otomobil müşterilerine araç muayenesinden önce Mercedes-Benz yetkili servislerinde ücretsiz ön kontrol fırsatı sunuyor. 

Bu sayede kullanıcılar, araçlarının trafiğe çıkış tarihinden itibaren 3. yılında ve takip eden her 2 yılda bir zorunlu olan periyodik muayeneden hızlı, eksiksiz ve tam şekilde geçmeyi neredeyse garanti altına alıyor.  

Garmin® MAP PILOT donanım kampanyası 
Aralık ayı boyunca Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde sunulan kampanya kapsamında donanıma uygun Mercedes-Benz otomobil sahipleri Garmin® MAP PILOT özelliğine avantajlı fiyatlarla sahip olabiliyor. 

Garmin® MAP PILOT donanımı ile Audio 20 radyosuna gece ve gündüz modu, alternatif rota tercihleri, duruş noktası belirleme özelliği ve gelişmiş yol kılavuz sistemi bulunan navigasyon özelliği eklenmektedir.  

Mercedes-Benz “Mobilo” hizmeti ile yolunuza devam edin Teknik arızalanma, kaza, hırsızlık gibi olaylar sonucu aracın çalıştırılamaz veya çalıştırılması sakıncalı olması durumunda, Mercedes-Benz otomobil müşterileri 444 62 44 Mercedes-Benz iletişim hattı üzerinden ücretsiz olarak Mobilo hizmetinden yararlanabiliyor. 

Yerinde yardım, çekici, yedek araç, konaklama, danışmanlık gibi birçok hizmetin sunulduğu Mobilo, ilk 2 yıl koşulsuz geçerli olup, Mercedes-Benz Türk yetkili servisleri tarafından yapılan periyodik bakım işlemleri sonucunda birer yıl uzatılabilmektedir. 

Mercedes-Benz Collection Ürünleri Mercedes-Benz Türk yetkilisi servislerinde bulunan Mercedes-Benz Collection ürünleri %30 indirim fırsatıyla satışa sunuluyor.  

Mercedes-Benz otomobillerinde lastik garantisi Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde sunulan kampanya kapsamında Mercedes-Benz otomobillerin lastikleri; patlama, çivi ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti altında tutuluyor.  

Mercedes-Benz hafif ticari araçlarda Kasım ayı kampanyaları devam ediyor 
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Sprinter’e özel sunduğu kampanya kapsamında, ÖTV muafiyeti ile beraber 24.500 TL’ye varan indirimlere ek olarak, Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda % 0,99 sabit faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri ile 531 TL’den başlayan aylık ödemelerden yararlanılabiliyor. 

Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile tüm zamanların en iyi Sprinter’i, Kasım ayında avantajlı kampanyalarla sunuluyor. 

Yeni Vito için Kasım ayında sunulan kampanya kapsamında 4.750 TL’ye varan indirimlere ek olarak, %0,89 sabit faiz oranı fırsatıyla aylık 778 TL’den başlayan ödemelerle farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olunabiliyor. 

Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile Yeni Vito, cazip kredi olanakları ile müşterilerini bekliyor.  

2. El Hafif Ticari Araç kampanyaları 
Mercedes-Benz Türk’ün 2. El hafif ticari araç markası Used1 altında Kasım ayında sunduğu kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda % 0,89’dan başlayan faiz oranı ve 778 TL’den başlayan aylık ödemelerden yararlanılabiliyor. 

Sprinter bakım kampanyası Kasım ayı boyunca Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde sunulan kampanya kapsamında Mercedes-Benz Sprinter araç sahipleri 3’lü bakım setine %20 fiyat avantajı ile sahip olabiliyor.