Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PRİNS 30.YILINI KUTLUYOR

Dünyanın önde gelen otogaz dönüşüm sistemleri markası Prins, 2016 yılında 30’uncu kuruluş yılını kutluyor. Prins CEO’su Bart Van Aerle Türk...

Dünyanın önde gelen otogaz dönüşüm sistemleri markası Prins, 2016 yılında 30’uncu kuruluş yılını kutluyor. Prins CEO’su Bart Van Aerle Türkiye’de yakaladıkları başarıda İpragaz’ın katkılarına dikkat çekti. 

İpragaz CEO’su Selim Şiper ise Prins’in ileri teknolojisi ve yüksek kalitesi ile fark yarattığını vurguladı. 

Hollanda’nın Eindhoven kentinde 1986 yılında kurulan Prins, kurulduğu günden bu yana teknoloji ve kaliteye odaklandı. Prins, yıllar içinde dünyanın en önemli alternatif yakıt sistem üreticileri arasında ilk sıralarda yer aldı. 

Özellikle ileri motor teknolojileri ve araçlara rakipsiz çözümler sunan Prins, bugün LPG, CNG ve LNG uygulamaları ile dünya çapında 50’den fazla ülkede ürün ve hizmet sunuyor. Prins Otogaz Dönüşüm Sistemleri, araç gücüne göre çeşitli özelliklere, standartlara ve kullanım alanlarına sahip farklı ürünler sunuyor. 

Geniş ürün yelpazesi ile Prins, orta ve üst segment araçlar için üstün performans ve yüksek sürüş keyfi sağlıyor. Prins, 2010 yılından bu yana da enerji sektörünün 55 yıllık köklü kuruluşu İpragaz’ın gücü, kalitesi ve güvencesi ile tüm Türkiye’de yaygın 200’ü aşkın bayisi üzerinden hizmet veriyor. “Prins’i Türkiye’de çok güçlü bir marka; İpragaz başarıya taşıyor” 

Prins’in 30’uncu kuruluş yıldönümü kapsamında Türkiye’yi ziyaret eden Prins CEO’su Bart Van Aerle, “Prins, geliştirdiği ileri teknoloji ve yüksek kalite standartları ile bugün alternatif yakıt sitemleri, parçaları ve mühendisliği alanındaki en seçkin markalar arasında yer alıyor. 
Türkiye de dünya otogaz ve otogaz dönüşüm kit pazarında lider ülkelerden biri. Böylesine önemli bir ülkede Prins’e çok güçlü bir marka eşlik ediyor.

İpragaz, güçlü marka güvencesi ve yaygın bayi ağı ile Prins kalitesini, ileri teknolojisini, Türkiye’nin her noktasına büyük bir başarı ile taşıyor” dedi. Bart Van Aerle, Prins’in Türkiye’de elde ettiği bu önemli başarıdaki katkılarından dolayı İpragaz’a teşekkür ederek, duydukları memnuniyeti de dile getirdi. 

“Prins teknolojisi ve yüksek kalitesi ile fark yaratıyor” Prins’in ileri teknolojisi ve kalitesi ile fark yarattığını, adeta rakipsiz olduğunu belirten İpragaz CEO’su Selim Şiper de, “Prins, birçok üstün özelliği ile özellikle orta ve üst segment araçlardaki en güçlü markalardan birisi. 

Geçen sene taleplerimiz doğrultusunda geliştirilen Technomax ürününü Türkiye’ye sunduk. Bu yeni ürünümüz, tüketici tarafından oldukça beğenildi, satış grafiğini de hızla arttırıyor. Prins Silverline, VSI2, VSI-DI sistemleri ise zaten uzun süredir Türkiye’de en beğenilen otogaz dönüşüm kiti markaları arasında yer alıyor. 

Bununla birlikte Prins’in ileri teknoloji motorlara sahip premium araçlara yönelik Direct LiquiMax (DLM) dediğimiz sıvı enjeksiyon sistemi var ki; adeta rakipsiz. DLM ile premium segmentte de çok ciddi sayıda dönüşüm gerçekleştirdik” açıklamasında bulundu.