Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

KAMİL KOÇTAN BİLETE ALANA SİNEMA BİLETİ HEDİYE

İstanbul-Ankara / Ankara-İstanbul’a Kâmil Koç’la gidiş dönüş seyahat eden yolcular Cinemaximum’dan sinema bileti kazanıyor, vizyondaki film...

İstanbul-Ankara / Ankara-İstanbul’a Kâmil Koç’la gidiş dönüş seyahat eden yolcular Cinemaximum’dan sinema bileti kazanıyor, vizyondaki filmleri kaçırmıyor! 


 07 Kasım-07 Aralık tarihleri arasında Kâmil Koç çağrı merkezi, bilet satış ofisleri veya online mecralarından, Ankara-İstanbul / İstanbul-Ankara ana kalkış seferlerinden gidiş-dönüş bilet alan yolcularımız 1 adet hediye Cinemaximum sinema bileti kazanıyor. 

Kampanya 07 Kasım – 07 Aralık tarihleri arasında geçerlidir. · Kampanyadan Ankara – İstanbul / İstanbul – Ankara ana kalkış seferlerinden gidiş / dönüş bileti alan Yolkart üyeleri faydalanabilir. · Ankara – İstanbul / İstanbul – Ankara transit seferleri kampanya kapsamı dışındadır. 

Kampanyadan her bir Yolkart üyesi en fazla 2 defa faydalanabilir. · Kampanya koşulunu yerine getiren Yolkart üyesine 1 adet Cinemaximum sinema bileti hediye edilir.  

Hediye sinema bileti haftanın her günü ve saatte tüm Cinemaximum sinema salonlarında geçerlidir (VIP salonlar, Zorlu, Kanyon, Akasya, İstinye Park, Nişantaşı City’s sinema salonları ve IMAX, IMAX 3D, dijital 3D, 4DX, DBox, MPX filmler hariç). 

PNR kodların son kullanım tarihi 30.04.2017’dir. · Kampanya İstanbul ve Ankara’daki bilet satış noktaları, 444 0 562 numaralı çağrı merkezi, Kamil Koç’un mobil web sitesi, android ve iphone uygulamaları dâhil, tüm online satın alma platformlarından yapılan bilet alımlarında geçerlidir. 

Sinema bileti kodları sadece kamilkoc.com.tr’den ve Kâmil Koç’un mobil satış platformlarından temin edilebilir. · Sinema bileti yerine geçecek PNR kodları, seyahatler gerçekleştirildikten sonra Yolkart üye girişi yapılarak, kamilkoc.com.tr ve mobil satış kanallarındaki kampanya alanından temin edilebilir. · PNR kodunu alan tüketici, kodu daha sonra değiştiremez ve iade edemez.