Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HERTZ ARAÇ KİRALAMADA YÜZDE 30 İNDİRİM FIRSATI

Dünyanın ilk araç kiralama şirketi Hertz, müşterilerine özel kampanyalar düzenlemeye devam ediyor.  Her yıl olduğu gibi bu yıl da tü...

Dünyanın ilk araç kiralama şirketi Hertz, müşterilerine özel kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. 

Her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm dünya genelinde düzenlenen “Hertz Büyük SonbaharKampanyası” kapsamında, 100’ü aşkın ülkedeki Hertz kiralama noktalarında %25’e varan indirimler sunuyor. 

31 Ekim – 15 Aralık 2016 tarihleri arasında yapılacak kiralamalarda geçerli kampanya dahilinde rezervasyonların 14 Kasım 2016 tarihine kadar Hertz globalwebsitesiwww.hertz.com üzerinden 828905 kampanya kodu ile yapılması yeterli. 
Gerek ön ödemeli gerekse lokasyonda ödemeli tüm rezervasyonlarda geçerli olan bu kampanya dahilinde, Hertz’in Gold Plus Rewards sadakat programına dahil üyeler ise +%5 indirim oranı ile %30’a varan indirimlerden yararlanıyor. 

Ayrıca Hertz Gold Plus Rewards üyelerine, daha hızlı servis ve toplanan puanlar karşılığında bir üst sınıf araç grubuna ücretsiz upgrade gibi imkanlar sunuluyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenler www.hertz.comwebsitesi üzerinden 828905 indirim kodu(CDP) ile 14 Kasım 2016 tarihine kadar rezervasyonlarını gerçekleştirebilirler. 

Minimum 2, maksimum 14 günlük tüm kiralamalarda geçerli olan bu kampanya dahilinderezervasyon için son gün 13 Kasım 2016, son kiralama tarihi ise 14 Aralık 2016’dır.