Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

ZIPCAR OPET İŞBİRLİĞİNİN İLK ADIMI ATILDI

Dünyanın lider araç paylaşım markası Zipcar, Türkiye’nin en büyük akaryakıt dağıtım şirketlerinden Opet ile işbirliği yapıyor. Yapılan anla...

Dünyanın lider araç paylaşım markası Zipcar, Türkiye’nin en büyük akaryakıt dağıtım şirketlerinden Opet ile işbirliği yapıyor. Yapılan anlaşmayla bundan böyle seçilmiş Opet istasyonları Zipcar araç lokasyonu olarak kullanılacak.

İşbirliğinin ilk hizmet noktası ise İstanbul Avrupa yakasındaki Opet Kuruçeşme benzinistasyonu oldu. 

Zipcar Opet Kuruçeşme lokasyonunun hizmete girmesiyle ilgili olarak açıklama yapan Otokoç Otomotiv Araç Kiralamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici; Opet ile başlattıkları işbirliğinin Zipcar’ın hızlı yaygınlaşmasında stratejik bir adım olacağını söyledi. 

Erişimi kolay ve ulaşım açısından kilit noktalardaki varlıklarını Opet işbirliğiyle kısa sürede çoğaltacaklarını belirten Ekici, “ Modern zamanların en çağdaş ulaşım çözümlerinden birini sunan Zipcar’ın araç parkurunu ve lokasyonlarını çeşitlendirmeye devam ediyoruz. 

Şehir içi lokasyonlarındaki büyümemiz Opet sayesinde daha da hızlanacak. Zipcar’ı hayata geçirdiğimiz bir yıl gibi kısa sürede toplamda 53 adet lokasyona ulaşan hizmet ağımızın önce İstanbul’a ardından tüm Türkiye’ye yayılmasını hedefliyoruz.” dedi. 

Saatlik araç kiralamasistemi ile tüm dünyada şehir hayatına hız ve konfor katan Zipcar, şehiriçi ulaşımını kolaylaştıran küçük ve spor modellerle kullanıcıların beklentilerini karşılamaya devam ediyor. Aylık 10 TL veya yıllık 75 TL karşılığında üye olunan Zipcar’da saati 13 TL’den başlayan ücretlerle araç kiralanabiliyor. 

Sigorta gibi ilave maliyetleri kullanıcılarına yansıtmayan Zipcar 30 km’ye kadar kullanımlarda ücretsiz yakıt imkanı sunuyor. 

Zipcar Lokasyonları; Arçelik Sütlüce, AtaşehirBirmot, AtaşehirOtokoç, Atatürk Havalimanı, Atlı Spor Klübü(Maslak), Başakşehir Ağaoğlu, BeylikdüzüBirmot, Büyükçekmece Tüyap, Carea Otomotiv ( Maltepe), Çamlıca İş Merkezi, Galleria AVM(Bakırköy), Gayrettepe Metro, Göker Otopark(Eyüp), Grand Cevahir Hotel(Mecidiyeköy), Hilton Kozyatağı, İstinye Otokoç, İTV Taksim, İTV Suadiye, Kadıköy Başkent, Kalamış Marina, 

Katibim Otopark(Üsküdar), Koç Holding(Nakkaştepe), , Küçükyalı Otokoç Genel Müdürlük Otoparkı, Koç Üniversitesi Ana Kampüs, Koç Üniversitesi Batı Kampüsü, Maslak Beybi Giz, Maslak Orjin, Mercedes Hadımköy, Özdilek Park Levent, Palladium(Ataşehir), 

Park Çağlayan, Park Dedeman (Levent), Polat Towers(Fulya), Şişhane Parktürk, T- Park Emniyet Evler(Levent), Opet Kuruçeşme, Taşdelen Otokoç, Tepe Nautilus(Kadıköy), TrumpTowers(Mecidiyeköy), YenibosnaOtokoç, Yıldız Teknik Üniversitesi-Teknopark-(İkitelli) Zincirlikuyu Birmot, Zorlu AVM, AntalyaHavalimanı