Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PETROL OFİSİNDE ÖDEGEÇ KOLAYLIĞI

Araçtan inmeden pompa başında kredi kartıyla akaryakıt almayı sağlayan Öde Geç sistemi, “Kolaylıklar Dileriz” mottosu kapsamında yenilendi....

Araçtan inmeden pompa başında kredi kartıyla akaryakıt almayı sağlayan Öde Geç sistemi, “Kolaylıklar Dileriz” mottosu kapsamında yenilendi. 

Zaman tasarrufu ve konfor sağlayan bu hizmet ayrıca 2016 yılı sonuna kadar benzin ve dizel alışverişlerinde yüzde 3 indirim sağlayacak. 

Türkiye genelinde binden fazla Petrol Ofisi istasyonunda geçerli olan Öde Geç hizmeti, sektörünün ilk ve en yaygın uygulaması olarak dikkat çekiyor. 

Akaryakıt ve madeni yağ sektörünün lideri Petrol Ofisi, istasyonlarında “Kolaylıklar Dileriz” mottosu ile yeni bir dönem başlatıyor. 

Müşteri odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde ortaya çıkan “Kolaylıklar Dileriz” mottosu ile ilk olarak, akaryakıt alımında kolaylık sunan Öde Geç sistemi yenilendi. 
Petrol Ofisi’nin sadakat kart programı Positive Card bünyesinde kullanılan Öde Geç sistemi, sürücülerin araçtan inmeden kredi kartıyla akaryakıt almasını sağlarken aynı zamanda 2016 yılı sonuna kadar yapılacak benzin ve dizel ödemelerinde yüzde 3 indirim avantajı sunacak. 

Petrol Ofisi, Öde Geç ile özellikle; yakıt alımını hızla ve konforlu bir şekilde yapmak isteyenlerin, çocuklarını araçta yalnız bırakmak istemeyenlerinhayatını kolaylaştıracak. 

 Öde Geç sistemi ayrıca motosikletli sürücüler için de bir fırsat olacak. Motosiklet kullanıcıları eldiven ve kasklarını çıkarmadan akaryakıt alım işlemlerini gerçekleştirebilecekler. 

Türkiye genelinde binden fazla Petrol Ofisi İstasyonu’nda geçerli olan Öde Geç sistemine katılmak isteyenlerin Positive Card’larını istedikleri bankanın Visa, Master Card ya da sanal kartlarıyla bir kere eşleştirmesi yeterli olacak. 

Tüm sürücüler detaylı işlem bilgilerini odegec.com.tr web sitesi ve “PO Nerede” aplikasyonu üzerinden alabilirler. Petrol Ofisi, “Kolaylıklar Dileriz” mottosu kapsamında müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıracak yeni hizmet ve farklılıkları geliştirmeye devam edecek.