Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MİCHELİN LASTİK ALANA LASTİK SERVİS VE ARAÇ BAKIM HİZMETİ

Sürücülere güvenli sürüş, düşük yakıt tüketimi ve üstün yol tutuşu özellikleri sunan Michelin, avantajlı fırsatlarına devam ediyor.  ...

Sürücülere güvenli sürüş, düşük yakıt tüketimi ve üstün yol tutuşu özellikleri sunan Michelin, avantajlı fırsatlarına devam ediyor. 

Düzenlediği kampanyalarla daima sürücülerin yanında yer alan Michelin, 15 Ekim-15 Aralık 2016 tarihleri arasında 4 adet yaz, kış, 4x4 binek veya hafif ticari araç lastiği alan müşterilerine lastik servis ve araç bakım hizmeti sağlıyor. 

Her koşulda yol güvenliği, enerji tasarrufu ve yüksek performans arayan sürücülerin ilk tercihi olan Michelin, yeni kampanyası ile müşterilerine lastik servis ve araç bakım hizmet fırsatı sunuyor. 

15 Ekim - 15 Aralık 2016 tarihleri arasında yetkili Michelin perakende bayilerinden veya Michelin Sanal Market’ten Michelin yaz ve/veya kış, 4x4,binek veya hafif ticari araç lastiği satın alan müşterilerine 120 TL’ye varan lastik servis ve araç bakım hizmeti sağlıyor. 

Kampanya kapsamında lastik ebadı 16” ve altı araçlar için 60 TL+KDV tutarında, 17” ve üstü araçlar için ise 120 TL+KDV tutarında servis hizmeti verilecek. 

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin lastiklerini aldıktan sonra MICHELIN boşluk AD/SOYAD yazıp 3161’e mesaj atmaları ve SMS ile gelen kampanya katılım kodunu lastikleri satın aldıkları Michelin bayisi ile paylaşmaları gerekiyor. 

Müşteriler, bu işlemlerden sonra anında yağ ve filtre değişimi, fren sistemi kontrolü, bakımı, silecek değişimi, akü değişimi, ön takım onarımı ve klima gazı dolumu gibi araç bakım ve rot, balans, nitrojen basma gibi tüm lastik servis hizmetlerinden yararlanma şansı yakalayacak.