Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

AUDİ YE ÖDÜL YAĞMURU

Audi modelleri, Ocak-Ekim ayları arasında dünya genelinde birçok ülkede teknoloji, inovasyon ve performansları nedeniyle prestijli ödülleri...

Audi modelleri, Ocak-Ekim ayları arasında dünya genelinde birçok ülkede teknoloji, inovasyon ve performansları nedeniyle prestijli ödüllerin sahibi oldu. 

Almanya’da yayın yapan Sport Auto dergisinin okuyucularının oylarıyla belirlediği yarışmada, Audi S1 modeli “En iyi seri üretim küçük spor otomobil”, RS 6 Avantperformance da “100 bin Euro’nun üzerinde en iyi seri üretim Sedan/Estate otomobili” dallarında ödül kazandı.  

Yılın En İyi Aile Otomobili 
Yine Almanya’da yayınlanan AutoStraßenverkehr” and “Eltern dergilerinin 23 bin okuyucusu, Eylül ayında Yeni Q5’i Yılın En İyi Aile Otomobili dalında ödüle layık gördü. 
 
Yine bu ülkede, Auto, motor undsport dergisi ile CHIP dergisi tarafından verilen Car Connectivity Awards’da, Audi, sürücü destek sistemleri, kontrol/gösterge sistemleri, ses sitemi ve eğlence sistemleri dallarında büyük ödül kazandı. 

En iyi sürücü destek sistemleri  
Alman Mühendisler Birliği (VDI) ve Connect dergisinin ödüllerinde Audi‘ye, en iyi entegrenavigasyon sistemi, en iyi telefon entegrasyonu, en iyi trafik sıkışıklığı destek sistemi ve en iyi multi medya/ses sistemi ile 4 ödül verildi.  

Müşteri memnuniyetinde de 1 numara 
 Audi’nin kazandığı ödüller sadece Avrupa kıtası ile sınırlı kalmadı. Marka, Çin’de, müşteri memnuniyeti konusunda hazırlanan J.D PowerSalesSatisfactionIndex‘te (SSI) 7’nci kez birinci sırada, ChinaCustomer Service Index (CSI) listesinde de 4 yıl üst üste birinci sırada yer aldı. 

ABD’de, WardsAuto dergisi editörleri de Yeni Q7’yi en iyi 10 kullanıcı deneyimi listesine aldı ve otomobilin sanal kokpitini, ses sitemini ve adaptidcruisecontrol sistemini (ACC) övdü. A6 ise, Singapur’da Prestige dergisi tarafından yılın en iti yönetici (executive) aracı seçildi.