Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HYUNDAİ İLE BU BAYRAM HERKES BİR ARADA

Satış ve Satış Sonrası hizmetlerinde her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde tutan Hyundai, Kurban Bayramı’nda müşterilerinin yanında ol...

Satış ve Satış Sonrası hizmetlerinde her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde tutan Hyundai, Kurban Bayramı’nda müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. 

Hyundai, bayram süresince müşterileriyle özel test sürüşleri gerçekleştirerek tatilin daha eğlenceli ve daha konforlu geçmesini sağlayacak. 

En fazla satılan değil, en fazla sevilen otomobil markası olma amacıyla sürekli olarak kendini geliştiren ve ve aynı zamanda müşteri memnuniyetinde 1 numara olmayı kendine birinci ilke edinen Hyundai, özel projelerine bir yenisini daha ekledi. 
Hyundai, müşterilerine bayram süresince yeni modellerini temin ederek uzun süreli test sürüşü yapmalarına olanak sağlıyor. Hyundai Yetkili Satıcıları tarafından belirlenen müşteriler, i10, i20, i20 Coupe, Accent Blue, Elantra ve Tucson modelleriyle bayram süresince özel bir sürüş gerçekleştirecekler. 

Test süresince Hyundai’nin yeni teknolojileri, üst düzey donanımları ve konforlu yapısıyla tanışacak olan müşteriler, düşündükleri aracı satın almadan önce detaylı bir şekilde sürüş gerçekleştirme imkanı bulacaklar. 

Aynı zamanda aileleriyle beraber yapacakları yolculuklarda Hyundai’nin konforlu yapısıyla tanışarak eğlenceli ve unutulmaz anlara tanıklık edecekler.