Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CITROËN 12 BİN 500 TLYE VARAN İNDİRİM

Citroën, Ağustos ayı süresince binek ve ticari modellerinde anahtar teslim fiyatında 12.500 TL’ye varan indirimler ve 40.000 TL’ye 20 ay %0...

Citroën, Ağustos ayı süresince binek ve ticari modellerinde anahtar teslim fiyatında 12.500 TL’ye varan indirimler ve 40.000 TL’ye 20 ay %0.89’a varan faiz oranıyla çok cazip fırsatlar sunuyor. 

Kampanya dahilinde Citroën ticari araçlardaki anahtar teslim fiyatlarında 12.500 TL’ye varan indirimler sunulurken, binek Citroën modellerindeki indirimler 10.000 TL’yi buluyor. 

Citroën ayrıca, Berlingo Panelvan ve Berlingo Combi modellerinde 40.000 TL’ye 20 ay %0,89; C-Elysée (1.6 HDi Attraction hariç), Nemo Panelvan ve Nemo Combi modellerinde 30.000 TL’ye 20 ay %0,89 faizli kredi kampanyası sunuyor. 

Yakıt verimliliği, yüksek performansları ve çevreci özellikleriyle çok sayıda ödül kazanan benzinli ve dizel motorları ile üstün konfor özellikleriyle öne çıkan Citroën modellerinde avantajlar Ağustos ayında artarak devam ediyor. 

Ağustos ayında Citroën’in ticari ve binek araçlarının belirli modellerinde 12.500 TL’ye varan indirimler ve 40.000 TL’ye 20 ay % 0.89’a varan faiz oranları sunuluyor. 

Citroën’in ticari araçlarındaki indirimler 12.500 TL’yi bulunuyor 
Citroën’in, ticari araç segmentindeki önde gelen modeli Berlingo’nun tüm seçeneklerinde Ağustos ayı boyunca indirimler sunuluyor. 

Versiyona göre 4.300 TL’den başlayan indirimler, Berlingo Combi 1.6 HDI 115 HP Selection modelinde 12.500 TL’ye kadar çıkıyor. Citroën ticari araçlar ürün gamında bulunan Berlingo Panelvan ve Berlingo Combi modellerine Ağustos ayı boyunca ayrıca 40.000 TL’ye 20 ay %0,89 faizli kredi imkanıyla da sahip olabiliyorsunuz. 

Kampanyalı satış fiyatlarındaki indirim 6.500 TL’ye varan Citroën Nemo modellerinde de 30.000 TL’ye 20 ay %0,89 faizli kredi kampanyası sunuluyor. Öte yandan, Citroën’in en büyük ticari aracı olan Jumper Van’da 2.000 TL’lik indirim sunuluyor.

 Tatil keyfinizi Citroën’in binek araçlarıyla arttırın 
Tüm Citroën binek modellerinde Ağustos ayı boyunca, kampanyalı anahtar teslim fiyatlarında indirim uygulanıyor. C-Elysée'de (1.6 HDI 92 HP Attraction hariç) 30.000 TL’ye 20 ay %0.89 faizli kredi imkanı sağlanıyor. 

Ayrıca C4 Cactus’ün Shine versiyonunda Cam Tavan opsiyonu hediye olarak sunuluyor. Citroën C3, 1.2 PureTech teknolojili 82 HP’lik benzinli motoru, ETG otomatik şanzımanı ve 3.94 metrelik uzunluğuyla bir şehir aracından beklenen tüm beklentileri karşılıyor. 

Geniş iç mekan ve bagaj kapasitesiyle yüksek konfor sunan Citroën C3, 10.2’lik dönüş çapıyla da şehir içi kullanımda maksimum kıvraklık ve işlevsellik sağlıyor. C3 1.2 PureTech 82HP ETG Cool modelindeki indirim 3.000 TL.  

Citroën C4: Kompakt HB sınıfın en geniş iç hacimlerinden birini sunan, en geniş bagaj kapasitelerinden birine sahip olan C4 HB, 1.6 lt’lik turbo dizel motorlarında 92 HP (HDi-Manuel şanzıman ile) ve yeni nesil tam otomatik 6 ileri otomatik şanzımanlı 120 HP (BlueHDi S&S) versiyonlarla satılıyor. Citroen C4’teki indirimler 3.200 ile 6.000 TL arasında değişiyor. 

Citroën C4 Cactus, tüm araç fonksiyonlarını tek noktadan yapabilme kolaylığını sağlayan 7’’ dokunmatik ekranı, kanepe görünümlü geniş ön koltukları ve tavana yerleştirilen yolcu hava yastığı (Airbag in Roof teknolojisi) sayesinde daha geniş oturma alanı sunuyor. 

C4 Cactus’ün şık bir valizi andıran Top Box torpido gözü, aynı zamanda işlevselliği ve kolay erişebilir olmasıyla da kullanıcılara büyük rahatlık sağlıyor. 

Citroën’e özel, yüksek ısı izolasyonlu panoramik cam tavan sayesinde, aracın içine devamlı filtrelenmiş bir ışık girişi sağlanıyor. 

Filtrelenmiş koruması sayesinde panoramik cam tavan yazın yolcularını UV ışınlarından koruyor ve sıcaklığı asgariye indiriyor. Kışın ise üst düzey termik izolasyonu sayesinde sıcaklığın korunmasını sağlıyor. 

C4 Cactus modelinin tamamında 6.500 TL’lik indirim uygulanıyor. C-Elysée, Citroën’in teknoloji ve tasarım konularındaki uzmanlığını yansıtan, ekonomik motorları, avantajlı fiyatları ve çarpıcı tasarımı ile dikkat çekiyor. 

Performans, yakıt verimliliği ve dayanıklılık için tasarlanmış olan C-Elysée’nin 3 silindirli 1.2 PureTech ETG5 motora sahip Confort ve Attraction benzinli versiyonunun yanı sıra tasarruf özellikleriyle öne çıkan 4 silindirli 1.6 HDi 92 HP gücündeki motora sahip Confort ve Exclusive modelleri de kampanya kapsamında yer alıyor. Citroën C-Elysee’deki indirimler, 1.6 HDi 92HP M/T Exclusive’de 10.000 TL’yi buluyor.  

Citroën C4 Picasso: 
7’’ dokunmatik ekran ve kişiselleştirilebilir 12’’ HD panoramik gösterge ekranı ile teknolojiyi zirveye taşıyan C4 Picasso, etkileyici tasarımı ve yüksek donanım özellikleri ile fark yaratıyor. C4 Picasso tüm özelliklerinin yanı sıra yeni nesil yüksek verimli BlueHDi motor seçenekleri ve yeni EAT6 tam otomatik şanzımanıyla öne çıkıyor. 

C4 Picasso, panoramik ön camı ve onun uzantısı olan cam tavanı ile seyahat etmenin ötesinde araçta geçirdiğiniz her anınızda kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor. 

7 kişilik oturma kapasitesiyle geniş ailelerin tercihi olan Grand C4 Picasso’da da kampanya uygulanıyor. C4 Picasso ve Grand C4 Picasso modellerindeki indirimler 7.000 TL ile 9.000 TL arasında değişiyor. Berlingo, Citroën’in, ticari araç segmentinde yenilenen donanım özellikleriyle dikkat çekiyor. 

Çekici ön yüzü ile birlikte yeniden konumlandırılmış LED’li gündüz farlarına, yeni bir radyatör ızgarasına ve ön tampona kavuşan Berlingo, segmentinde fark yaratıyor. Berlingo Maxi Panelvan, optimum ve uyumlu boyutları sayesinde her ihtiyacınızı karşılıyor. 

Geniş yan sürgülü kapısı ve asimetrik 180° açılabilir asimetrik arka yük kapısı sayesinde optimum bir yükleme hacmi sağlıyor. Berlingo Combi, ideal boyutuyla kendi sınıfında rekor bir oturma rahatlığı ve çok yönlü bir kullanım sunuyor. 

Ön tarafta, aracın genişliği boyunca uzanan tavan rafı büyük bir eşya saklama hacmi sağlıyor. Arkada, kabinden erişilen tavan bagajı, 60 litrelik ek eşya saklama kapasitesi sunuyor. Berlingo’daki indirimler Berlingo Combi 1.6 HDI 115 HP Selection modelinde 12.500 TL’ye kadar yükseliyor. 

Citroën Nemo Combi: Modern ve dinamik bir yapıya sahip olan Citroën Nemo Combi, kompakt dış boyutları, geniş iç hacmi, günlük kullanıma uygunluğu ve ekonomik performansı sayesinde hayatı kolaylaştırıyor. Özenle ve ustalıkla tasarlanan Nemo Combi, kullanıcı dostu ve samimi bir iç ortam sunuyor. Citroën Nemo Combi, geniş yan sürgülü kapıları sayesinde her koşulda kolay erişilebilirlik sağlıyor. 

MP3 uyumlu araç radyosu ve CD oynatıcısı, bluetooth telefon kiti, arka park sensörü ve yarı entegre navigasyon gibi birçok konfor özelliği, sürüş yardım ve güvenlik sistemleri ile donatılan Citroën Nemo Combi, hem şehir içinde hem de şehir dışında kaliteli bir sürüş sağlayan verimli ve ekonomik bir HDi 75 dizel motora sahip. Nemo Combi 1.3 HDi SX Plus Vizyon modelindeki indirim 6.500 TL. 

Citroën Nemo Panelvan, kompakt ebatlarıyla kullanımı kolay ve geniş yükleme kapasitesi sunuyor. Konforlu iç tasarımı ve ergonomik sürüş pozisyonu ile binek araç sürüşü sunan Citroën Nemo Panelvan, hem şehir içinde hem de şehir dışında kaliteli bir sürüş sağlayan verimli ve ekonomik bir HDi 75 HP dizel motora sahip.