Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BUDGET EN İYİ ARAÇ KİRALAMA FİRMASI SEÇİLDİ

Otokoç Otomotiv’in Budget markası ileAvrupa’da hizmet verdiği ilkşirketiBudget Macaristan,ülkenin iş dünyası dergisi Business TravellerHung...

Otokoç Otomotiv’in Budget markası ileAvrupa’da hizmet verdiği ilkşirketiBudget Macaristan,ülkenin iş dünyası dergisi Business TravellerHungary tarafından düzenlenen “İş’te Mükemmellik Ödülleri”yarışmasında“En İyi Araç Kiralama Firması-Müşterinin Seçimi Ödülüne”layık görüldü. 


Ödül sonrası bir değerlendirme yapan Otokoç Otomotiv Araç Kiralama Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici, “Henüz geçen sene hayata geçirdiğimiz Avrupa’daki ilk yatırımımız olan Budget Macaristan ofisimizin “en yüksek hizmet kalitesi” ve “müşteri memnuniyeti” kriterlerindegösterdiği başarılı performansın ödüllendirilmesi bizi son derece gururlandırdı. 

Kaliteli, güvenli ve hızlı hizmet anlayışımız,faaliyet gösterdiğimiz her yerdehem önemli bir rekabet avantajı hem de müşteri sadakati yaratıyor.

Macaristan’daki en önemli Türk yatırımlarından bir tanesi olan Budget markası, Otokoç Otomotiv’in Avrupa’daki genişleme merkezidir. 

Macaristan’da hizmete başlamamızdanbugünekadar geçen 1 yıllık süredekısa dönemliaraç kiralama pazarından yüzde 7 oranında pay almamız bunun bir göstergesiydi. 

Bugün aldığımız bu ödül de başarımızın teyidi” dedi.Ekici; “Hizmet kalitemizin uluslararası arenada da tercih edilmesi bizim için en büyük motivasyonkaynağı. Kazandığımız motivasyon ile daha büyük hedefler koyarak çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye ekledi. 

Macaristan’ın iş dünyası dergisi Business TravellerHungary tarafından bu yıl 6.sı düzenlenen “İş’te Mükemmellik Ödülleri”, profesyonel jürinin yanısıra okurların aldığıhizmetin kalitesi ve memnuniyetkriterleri sonucunda verdikleri oylarlabelirlenmesi sebebiyle büyük önem taşıyor. 

Yarışma,aralarında en iyi iş oteli, en iyi restoran, en iyi turizm organizasyonu, en iyi havayolu şirketi gibi turizm sektörünün farklı başlıklarının yer aldığı dokuz ayrı kategoriden oluşuyor.