Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YEŞİL BURSA RALLİSİ 23-24 TEMMUZDA

BOSSEK tarafından bu yıl 41.kez düzenlenecek olan Yeşil Bursa Rallisi, 23-24 Temmuz tarihlerinde büyük heyecana sahne olacak 2016 Tü...

BOSSEK tarafından bu yıl 41.kez düzenlenecek olan Yeşil Bursa Rallisi, 23-24 Temmuz tarihlerinde büyük heyecana sahne olacak

2016 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 4.yarışı olan Yeşil Bursa Rallisi, Bursa Otomobil Sporları Kulübü (BOSSEK) tarafından 23-24 Temmuz 2016 tarihlerinde düzenleniyor. 

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin desteklediği organizasyon, Crowne Plaza Bursa, Hankook Toktaş Otomotiv, Eker Meydan, Yazıcı Air, Bursa Teleferik, Uludağ İçecek, Ergünler İnşaat, Durmazlar, Özel Ceylan International Hospital, Red Bull, Ströer Kentvizyon sponsorluğunda gerçekleştirilecek. 

23 Temmuz Cumartesi günü saat 13:30’da Eker Meydan Alışveriş Merkezi önünden başlayacak rallinin ilk gününde, İbrahim Yazıcı ve Mehmet Köprücü özel etabın ardından, saat 17:00’de eski BOSSEK başkanlarından Selçuk Özsevinç anısına düzenlenen seyirci özel etabı geçilecek. Rallinin ilk günü, 45 dakikalık gün sonu servisin ardından Eker Meydan Alışveriş Merkezi’nde tamamlanacak.  

İKİ GÜNLÜK ZORLU MÜCADELE 
24 Temmuz Pazar sabahı 08:30’dan itibaren yeniden direksiyon başına geçecek olan ekipleri, ikinci günde zorlu bir mücadele bekliyor olacak. 

İbrahim Yazıcı ve Mehmet Köprücü özel etaplarını ikişer kez geçecek olan ekipler, son olarak Red Bull avantaj etabında kozlarını paylaşacaklar. Orhaneli Keles bölgesindeki toprak zeminli etaplarda yaşanacak mücadele, saat 18:00’da Crowne Plaza Bursa önündeki finiş podyumunda sona erecek.  

ÜCRETSİZ SEYİRCİ TRANSFERLERİ 
Pazar günü 09:00 ve 12:30 saatlerinde Acemler metro istasyonundan, İbrahim Yazıcı özel etabına ücretsiz seyirci transferleri gerçekleştirilecek. 

Orhaneli yolu 35. kilometrede yer alan etaba gidecek spor severleri ücretsiz yiyecek içecek ikramları, gün boyu müzik yayını ile sürprizler bekliyor olacak.