Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOMTOM KAMYON SÜRÜCÜLERI IÇIN TRUCKER 6000 ÖMÜR BOYU SÜRÜM’Ü TANITTI

Trucker 6000, hiçbir ek ücret ödemeden sürücülerin ömür boyunca canlı trafik bilgisi ve hız kamerası uyarılarını almasını sağlıyor.  ...

Trucker 6000, hiçbir ek ücret ödemeden sürücülerin ömür boyunca canlı trafik bilgisi ve hız kamerası uyarılarını almasını sağlıyor. 

Sürücüler yola çıkmadan önce kamyonun ağırlığı ve yüküne göre rota oluşturuyor TomTom, güvenilir bir yol arkadaşı cihaz isteyen profesyonel kamyon sürücüleri için yeni navigasyon cihazı Trucker 6000’i tanıttı. 

TomTom TRUCKER 6000 Ömür Boyu Sürümü, kamyon sürücülerine tek bir pakette doğru araç navigasyonu, hız kamerası uyarıları, harita güncellemeleri ve canlı trafik bilgilerini sunuyor. Sahip olduğu gömülü SIM ile yurt dışında bile sürücülere yerel sürüşleri kadar rahat ve kaygı duymayacakları bir sürüş sağlıyor.  

Ağırlığa göre rota oluşturuyor 
Kamyon sürücüleri artık yola çıkmadan önce MyDrive ile bilgisayarları veya cep telefonları üzerinden yolculuklarını planlayabiliyor. Böylece sürücü koltuğuna oturduklarında navigasyon cihazları programlanmış olarak hazır olarak onları bekliyor. 
MyDrive mükemmel bir rota bulmak için kamyon ağırlığı, türü, boyutu ve kargoyu bie dikkate alıyor. TomTom'un son derece doğru trafik bilgilerinden oluştuğu için ulaşılacak yere varmak sorunsuz oluyor. 

TomTom Kurucusu ve Genel Müdürü Corinne Vigreux konuyla ilgili şunları söyledi: “Biz profesyonel sürücüler için verimliliğin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. 

Bu düşünce ile TomTom TRUCKER 6000 Ömür Boyu Sürüm’ü yarattık. Ayrıca sürücülerin ek hizmetler ve gelecekte oluşabilecek dolaşım ücretleri konusunda bir ücret ödeme endişesi yaşamak istemiyorlar. 

Bu lansman ile bu konuya da bir çözüm getirmiş olduk." The TomTom TRUCKER 6000 Ömür Boyu Sürümü, sadece profesyonel sürücüler için dizayn edilmiş olmayıp aynı zamanda kendi aracını kullanan bireysel sürücüler için de uygundur.