Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HYUNDAİ TUCSON 4X2 T-GDI DCT 97 BİN 50 TL DEN SATIŞTA

Türkiye'de en çok satılan benzinli SUV liderliğini devam ettiren Hyundai Tucson, Yeni Elantra’dan sonra 7 yıl 80.000 km garanti seçene...

Türkiye'de en çok satılan benzinli SUV liderliğini devam ettiren Hyundai Tucson, Yeni Elantra’dan sonra 7 yıl 80.000 km garanti seçeneği ile sunulmaya başlandı.

Ürünlerine olan güvenini 7 yıl / 80.000 km garanti seçeneğiyle pekiştiren Hyundai’nin Tucson’daki bir diğer yeniliği ise, 4x2 çekiş sisteminin T-GDI DCT versiyonda da sunulması. 

Hyundai Tucson 4x2 T-GDI DCT, 97.050’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Şık tasarımı, üst düzey donanımları ve performanslı turbo benzinli motoruyla dikkat çeken Hyundai Tucson, şimdi de 7 yıl / 80.000 km garanti ve daha fazla yakıt ekonomisi isteyenler için 4x2 önden çekiş versiyonuyla satışa sunuluyor. 


Teknoloji ve konfor unsurları, yüksek çekiş gücü, sürüş konforu ve yakıt ekonomisini bir arada sunan Tucson, ayrıca 7 ileri DCT şanzımanıyla da kullanıcısına büyük rahatlık sağlıyor. 

4x4 çekiş sistemine ek olarak sunulan 4x2 DCT versiyon, 177 beygirlik turbo performansını konforla birleştirirken aynı zamanda cazip fiyat avantajıyla da öne çıkıyor. 

Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, 4x2 yeni versiyon ve 7 yıl garanti seçeneğiyle ilgili olarak, “SUV-C segmentine fiyat avantajıyla ulaşmak isteyen ancak güç ve konfor beklentisi yüksek olan müşterilerimizi hedef alan Tucson 4x2 DCT kombinasyonumuzun özellikle Style ve Elite donanım seviyeleriyle rakiplerine karşı güçlü birer alternatif olacağına inanıyoruz. 

Tucson modelimizde de sunmaya başladığımız 7 yıl / 80.000 km garanti ise ürünlerimize olan güvenimizin bir kanıtı. Çünkü biz müşteri memnuniyetinde her zaman 1 numara olmayı hedefliyoruz. 

Bu alandaki çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor” dedi. Cesur ve ilgi çekici tasarımı, gelişmiş konfor özellikleri ve standartları belirleyen üst düzey donanımlarıyla satışa sunulan Hyundai Tucson, Avrupalı müşteriler için Avrupa’da üretiliyor. 

Hyundai’nin SUV segmentindeki en önemli modeli olan Tucson, daha önce Hyundai’yi düşünmeyen müşterilerin bile ilgisini fazlasıyla çekti ve Türk otomotiv pazarında en çok satılan benzinli SUV modeli olmayı başardı. 

Hyundai Tucson, sıkıcı olmayan cesur ve estetik tasarımıyla her yaştan kullanıcıya hitap edecek özelliklere sahip. Ayrıca gelişmiş donanım özellikleriyle premium segmentteki modelleri kıskandıracak konforu sunuyor.