Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

FIAT FULLBACK 81 BİN 900 TLDEN SATIŞTA

Hafif ticari araç pazarının lider markalarından Fiat, pick-up modeli Fullback’i Türkiye’de satışa sundu.  81 bin 900 TL’den başlayan...

Hafif ticari araç pazarının lider markalarından Fiat, pick-up modeli Fullback’i Türkiye’de satışa sundu. 

81 bin 900 TL’den başlayan rekabetçi anahtar teslim satış fiyatıyla Fiat bayilerinde yerini alan Fullback; Rock, Hardrock ve Fullrock adı verilen üç farklı donanım paketi ile dikkat çekiyor.  

Çift kabin gövde tipinde satışa sunulan Fullback, 150 HP ve 180 HP’lik iki versiyonu bulunan 2.4 litre silindir hacimli turbo dizel motora sahip olarak yollara çıkıyor. 

Fiat Fullback, hem 4×2 (arkadan itişli) hem de 4×4 olarak satın alınabiliyor. Fullback konfor ve arazi performansının göz önünde bulundurulduğu altı ileri manuel ve beş ileri tork konvertörlü otomatik şanzıman seçenekleri ile tercih edilebilecek. 
Fiat İş Birimi Direktörü Altan Aytaç yeni pikap modelinin pazara sunulması ile ilgili “Tasarım, fonksiyonellik, kullanışlılık, performans ve fiyat fayda dengesi ile Fullback, Fiat Ticari Araçlar ürün gamına büyük güç katacak. 

Zorlu yol koşullarına meydan okuyan safkan bir arazi aracı olarak da tanımlayabileceğimiz Fullback ile pazara hızlı bir giriş yapacağız” dedi.  

Adını Amerikan futbolunda hem defans hem de hücum özelliği bulunan, güç ile yüksek dayanıklılık gerektiren kilit oyuncu konumundan alan Fiat Fullback, 20 Haziran itibarıyla çift kabinli gövde tipiyle ülkemizde de satışa sunulmaya başlandı. 
Fiat Fullback’in manuel ve otomatik şanzıman seçenekleri ile tercih edilebilen; 150 HP ve 180 HP’lik 2.4 litre silindir hacimli turbo dizel motorlar ile donatılan 4×2 Rock ve 4×4 Hardrock versiyonları, lansmana özel paketleri ve 81.900 TL’lik başlangıç fiyatı ile bayilerde yerini aldı. 

Fiat Hafif Ticari Araçlar Pazarlama Müdürü Hasan Erdoğan ise “Pick-up DNA’sı ile Fiat Ticari Araçlar’ın DNA’sının birleşimini temsil eden ve adındaki ‘full’ü eksiksiz olarak sunduğu özelliklerinden alan Fullback’te güç, performans, dayanıklılık bir arada sunuluyor. 

Profesyonel iş hayatında tüm ihtiyaçları karşılayabilen, her şeyiyle tam bir pick-up olan Fullback aynı zamanda gündelik hayatın gerekliliklerini de sunma özelliğine sahip” şeklinde konuştu. 

150 HP ve 180 HP’lik iki versiyonu bulunan Fiat Fullback 2.4 litrelik silindir hacimli turbo dizel motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor. 6 ileri manuel şanzımanlı olarak hem 4×2 hem de 4×4 çekiş versiyonlarıyla bayilerde yerini alan Fiat Fullback’in 5 ileri otomatik şanzıman seçeneği ise 4×4 versiyonlarında bulunuyor. 

5.3 metrelik uzunluğa ve 3.0 metrelik aks aralığına sahip Fiat Fullback, 1.52 metrelik kasa uzunluğa sahip. 5.9 metrelik dönüş yarıçapı ile de sınıfının en iyi değerlerine sahip olan Fiat Fullback; 3.1 tonu aşan yük çekme kapasitesi ve 1 ton’u aşan yükleme kapasitesiyle “full fonksiyonellik” sunarak da ayrıca dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor. 

Yol durumu ve hıza göre gerçek zamanlı olarak güç aktarımı sağlayan dört farklı sürüş moduyla safkan bir arazi aracının özelliklerine sahip Fiat Fullback, ortalama 6.3 litrelik yakıt tüketimiyle sınıfının en ekonomik aracı olarak da öne çıkıyor. 

Fiat Fullback, 6.8 inç dokunmatik ekranlı multimedya sistemi, elektrik ayarlı, ısıtmalı deri koltukları yağmur ve karanlık sensörü gibi konfor sağlayan donanımlarının yanında tüm versiyonlarında standart olarak sunulan yedi hava yastığı ve treyler denge kontrol sistemi gibi üstün nitelikli güvenlik ekipmanlarını da bünyesinde barındırıyor.automagg