Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BRİDGESTONE OPET İSTASYONLARINA GELEN ARAÇLARI RAMAZAN BAYRAMI ÖNCESİ EMNİYETLİ YOLCULUKLAR İÇİN HAZIRLIYOR

Bridgestone’un 2013 yılından beri sürdürdüğü ve lastiklerin diş derinliği ve hava basıncını ölçerek sürüş emniyeti için farkındalığı artırm...

Bridgestone’un 2013 yılından beri sürdürdüğü ve lastiklerin diş derinliği ve hava basıncını ölçerek sürüş emniyeti için farkındalığı artırmayı hedeflediği #emniyetimiziçin2dk kampanyası, İstanbul ve İzmir’den sonra Bursa, Ankara ve Antalya’daki Opet istasyonlarında devam ediyor. 

3 yılda 60 bin araca ulaşan ve 3.000 litre yakıt tasarrufu sağlayan kampanya kapsamında Bridgestone ekipleri 2 Temmuz tarihine kadar bu illerdeki seçili Opet istasyonlarına gelen sürücülerle buluşuyor ve Ramazan Bayramı öncesi araçları emniyetli yolculuklar için hazırlıyor. 

Brisa’nın öncü markalarından Bridgestone, #emniyetimiziçin2dk kampanyası kapsamında 2 Temmuz tarihine kadar Opet’in Bursa, Ankara ve Antalya istasyonlarında lastik diş derinliği ve hava basıncı ölçümleri yapıyor. 

Bridgestone, Opet istasyonlarına gelen sürücülerle buluşarak lastikleri daha emniyetli ve verimli bir yolculuk için hazırlıyor hem de bu konuda sürücülerin farkındalıklarını artıracak bir danışmanlık sunuyor. Bridgestone bu sayede Ramazan Bayramı öncesi de önemli bir sürüş emniyeti farkındalığı yaratmayı hedefliyor. 

Bridgestone ekipleri 3 ilde 9 Opet istasyonunda lastik ölçüm çalışmaları gerçekleştirecek ve ölçüm yaptıran sürücüler Bridgestone’dan lastik başına 15 TL indirim kazanacak.