Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SKODA TÜRKİYE HASAR ONARIM MERKEZİ İLE FARK YARATIYOR

Skoda, İstanbul'da Çakıroğlu Otomotiv'de faaliyete geçirdiği Yeni Hasar Onarım Merkezi'yle kazaların ardından otomobillerin ona...

Skoda, İstanbul'da Çakıroğlu Otomotiv'de faaliyete geçirdiği Yeni Hasar Onarım Merkezi'yle kazaların ardından otomobillerin onarımını en güvenli ve en iyi şekilde gerçekleştiriyor. 

İleri düzeyde eğitilmiş personel ve yüksek kalitedeki ekipmanlarla birlikte üretici standartlarında onarım hizmeti sunuyor. 

Kazaların ardından otomobillerin fabrikadan çıktığı şekliyle tamir edilememesi büyük bir sorundur ve kullanıcıların da en büyük endişelerinden biridir. 

Skoda'nın faaliyete geçirdiği Hasar Onarım Merkezi ise, kaza sonrası sunduğu hizmetlerle Türkiye'de büyük bir fark yaratmayı hedefliyor. 

 Hasar Onarım Merkezi'nde, üretici standartlarında onarım felsefesinden hareketle, yüksek kalitede ekipman, ileri seviyede eğitilmiş personel, etkin ve verimli hasar onarım sürecine imkan tanıyan fiziksel mekana sahip kaporta ve boya atölyeleri yer almaktadır. 

Hafif, orta ya da ağır bir kazada otomobilin görünen yerleri dışında görünmeyen yerleri de yüksek mukavemetten ciddi ölçüde etkilenebilir. 

Bu noktada bileşenler geri dönüşü olmayan derecelerde zarar alırken bazı bölümleri doğru onarım ve düzeltme teknikleriyle onarılabilir. 

Günümüz araçlarının karmaşık yapısı gereği, onarımın nasıl ve hangi yöntemlerle yapılacağı ya da gereken durumlarda hasarlı parçanın orijinaliyle değişimi kararı Hasar Onarım Merkezi sayesinde en doğru şekilde verilebiliyor. 

Yanlış onarılan bir aracın elektronik sistemlerinin yaratacağı sorundan olası ikinci bir kazada araca ne kadar etki edeceğine kadar birçok değişken vardır. Uygun olmayan yöntemlerle onarılmış bir araç bir sonraki kazada çok ciddi hasarlar alabilir ve bu durum araç kullanıcılarında geri dönülmez kayıplara neden olabilir. 

Hasar sürecinde mükemmel hizmet kalitesi Güvenlik konusunda büyük bir hassasiyetle yaklaşan Skoda markası, Türkiye'deki ilk Hasar Onarım Merkezi'ni hayata geçirerek kazaların ardından kullanıcılarının sorun yaşamasının önüne geçiyor ve otomobillerini adeta ilk günkü haline getiriyor. 

Hasar sürecinin başından sonuna kadar, müşterilerine mükemmel hizmet sunan merkez, kullanıcıların can güvenliğini direkt olarak etkileyen bir hizmet veriyor. 

Kaza sonrası servisle yapılacak olan ilk temastan aracın tam ve eksiksiz bir şekilde teslimine kadar onarım sürecinin her aşamasında, işinde uzman personelle aracın onarımı gerçekleştiriliyor. Böylece doğru onarım yöntemleriyle ve orijinal Skoda Yedek parça güvencesiyle araçlar kazadan önceki haline geri dönüyor.