Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

FORD HER ŞEY DAHİL FİNANS PAKETİ

Ford, devreye aldığı “Her Şey Dahil Finans Paketi” ile, yeni bir Ford modelinin yanında ihtiyaç duyulabilecek tamamlayıcı hizmetleri de kre...

Ford, devreye aldığı “Her Şey Dahil Finans Paketi” ile, yeni bir Ford modelinin yanında ihtiyaç duyulabilecek tamamlayıcı hizmetleri de kredilendirerek müşterilerine çözüm ortağı oluyor. 

“Her Şey Dahil Finans Paketi”, Ford müşterilerine, satın alacakları Ford modeliyle birlikte FKasko, Ford Güvence Paketi gibi hizmet ve aksesuarları 48 aya varan vadelerle avantajlı geri ödeme fırsatları sunuyor. 

Ford müşterileri, araç kredisine ek olarak; hasar durumlarında Ford Yetkili Servisleri’nde uzman personel tarafından orijinal parçalarla onarım sağlayan, dilerse 3 yıllık seçebileceği FKasko’yu, aracın garanti süresinin bitiminde devreye giren ve olası masraflara karşı bütçenizi koruyan Ford Güvence Paketi’ni, aracı daha şık ve fonksiyonel kılacak aksesuarları da araç kredisine dahil edip, 48 aya kadar kredilendirebilecekler. 

Örneğin Ford müşterileri, Mayıs ayında Ford Otosan’ın sunduğu destekli kredi kampanyası ile bir Ford Focus’a, yanında seçecekleri 3 yıllık FKasko’ya 36 ay vadeyle aylık ödemelerde sadece 159TL* fark ödeyerek sahip olabilecek ve 3 yıl boyunca bir daha kasko masrafını düşünmeyecekler. 
Üstelik lansmana özel olarak, Mayıs ayı boyunca herhangi bir Ford otomobili alımında Her Şey Dahil Finans Paketi ile kredi kullanan ve FKasko satın alan bir Ford müşterisi, +1 yıllık Ford Güvence paketine ücretsiz sahip olabilecek. Detaylı bilgi Ford Yetkili Satıcıları’nda ve www.ford.com.tr’de. 

Ford Güvence Paketi 
FordGüvence, araçta meydana gelen mekanik veya elektrik-elektronik arızalar sonucu yapılması gereken yedek parça değişimi, tamiri gibi işlerden ve ilgili işçilikten doğan maliyetleri kapsayan bir programdır. FordGüvence paketi ile aracın garanti süresi paket içerikleri ve ihtiyaçlar doğrultusunda uzatılabiliyor. 

FKasko 
F Kasko yalnızca Ford modelleri için özel olarak hazırlanmış bir genişletilmiş kasko poliçesidir. Aracın hasar görmesi durumunda; Ford Yetkili Servisleri’nde Yüksek Ford Güvenlik Standartlarına uygun orjinal yedek parçaları ve uzman eğitimli personel ile onarım işlemleri gerçekleştirilir. * 4.440TL lik 3 yıllık FKasko’nun 36 ay vadede aylık ödemelere olan artış etkisidir