Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

2016 OPEL ZAFİRA TOURER GÖRÜNTÜLENDİ

Opel markasının uzun zamandır üzerinde çalıştığı Opel Zafira modeline ait ilk resimler bugün internete sızdı.  Diğer modellerinde d...

Opel markasının uzun zamandır üzerinde çalıştığı Opel Zafira modeline ait ilk resimler bugün internete sızdı. 


Diğer modellerinde de olduğu gibi markanın son dönem tasarım felsefesini yansıtan yeni yüzü ile Zafira tamamen yenilenmiş. 

Önceki neslinde kullanılan Bumerang far tasarımından vazgeçildiği görülen Zafira'nın yeni far tasarımları Astra modeline oldukça yakın bir çizgide kullanılmış.

İç mekan detaylarında ise yeni multimedya ekranı ve yine Corsa ve Astra modellerinden tanıdığımız direksiyon sisteminin kullanıldığı görülüyor. 

Android Auto ve Apple Car Play gibi uygulamalar ile tam olarak entegre olabilen yeni multimedya sisteminin tüm versiyonlarında standart olarak sunulması bekleniyor. 

Bu yıl düzenlenecek Paris Otomobil Fuarı'nda tanıtılması beklenen Yeni Opel Zafira Tourer, markanın Avrupa pazarında uzaklaştığı aile sınıfı satışlarında yeniden rol alma amacında. 7 koltuk kapasitesine sahip MPV modelinin ülkemizde yıl sonunda satışa sunulması bekleniyor.Arabalar