Header Ads

RENAULT 86. CENEVRE AUTOSHOWDA YENİ MODEL ATAĞINI SÜRDÜRÜYOR

Renault ve Dacia markaları 1 – 2 Mart tarihlerinde düzenlenen Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’nın basın günlerinde iki dünya prömiyeri gerçekleştiriyor. 

Ayrıca iki özel serinin de ilk gösterimi yapılacak. Renault, yeniliklerle dolu 2016 yılında Avrupa’nın en geç ürün gamını standında sergiliyor. 

 Ürün gamının kalbinde yer alan C segmentindeki iki dünya prömiyeri ile Renault, bir kez daha tasarım ve sürüş keyfini birleştiriyor. 
Ayrıca Avrupa elektrik motorlu araç pazarının lider markası Renault, ZOE « Swiss Edition » özel seri modelinin ilk gösterimini gerçekleştiriyor. Renault markasının yeni iki modeli Talisman ve Yeni Megane’daki önemli inovasyonlar da standın ayrı bir bölümünde yer alacak 

4CONTROL et MULTI-SENSE teknolojileri, R-Lİnk 2 ve R240 elektrik motor… Dacia standında ise yeni bir özel seri ve yeni Easy-R otomatik vites kutusu otomobil severlerle buluşuyor olacak. 1 Mart 2015’te Türkiye saati ile 13.00’te başlayacak Renault basın toplantısı canlı olarak aşağıdaki sitelerde yayınlanacak 

 www.media.renault.com / www.group.renault.com Ayrıca Twitter @Groupe_Renault hesabından canlı tweet ve Periscope üzerinden de yayın izlenebilecek.
Blogger tarafından desteklenmektedir.