Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PETLAS LASTİK ALANA GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ HEDİYE

Birçok insanının hayallerini süsleyen Roma’dan Budapeşte’ye, Milano’dan, Londra’ya kadar 11 Avrupa ülkesinin başkentine seyahat Petlas’la ç...

Birçok insanının hayallerini süsleyen Roma’dan Budapeşte’ye, Milano’dan, Londra’ya kadar 11 Avrupa ülkesinin başkentine seyahat Petlas’la çok kolay. 

Kış boyunca sunduğu fırsatlarla müşterilerinin yüzünü güldüren Petlas, gene tüketiciler için kaçırılmaması gereken bir kampanya düzenledi. Havaların yavaş yavaş ısınmaya başlamasıyla birlikte araçlar üzerindeki kış lastiklerini yerlerini yaz lastiklerine alıyor. 

1 Şubat 2016 ile 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında yeni lastiklerini Petlas tabelalı satış noktalarından alanlar kampanya koşulları dâhilinde Avrupa ülkelerinin başkentlerine gidiş-dönüş uçak bileti kazanıyor. 

Kampanya tanıtım filmi TV kanallarında da yayınlanan kampanyaya göre tek seferde 4 adet 16” jant binek ya da 4x4 yaz lastiği alanlar kampanyaya dâhil olabiliyor. 

Lastik alışverişlerinin faturalandırılmasının ardından müşteriler bayi tarafından kendilerine verilen kuponla kayıt işlemi yapmak zorunda. Kampanya kapsamındaki lastik modelleri şöyle: Velox Sport PT741, Explero PT411, Explero PT421, Explero PT431. Online başvurular belgelendirilerek gönderilmeli 

“Petlas Avrupa’ya uçuruyor” kampanyasına 18 yaş ve üzeri tüketiciler katılabilirken, başvuruların önce web sitesi üzerinden, sonrasında ise istenen belgelerle birlikte yazılı olarak belirtilen adrese postalanarak yapılması önemli şartlardan biri. 
Tüketicilerin kampanyaya başvurmak için fatura ve katılım kuponun size verildiği günden itibaren 30 gün süresi var. Katılım taleplerinin posta ve kargo yolu ile gönderilecek olması nedeniyle başvuru tarihlerinde yaşanabilecek problemlerin tüketiciye yansımaması için de önlemler alındı. 

Buna göre başvuru tarihi olarak posta ya da kargonun kampanya birimine ulaştığı tarih değil, posta ve kargo üzerinde yer alan ve PTT ya da kargo firmaları tarafından yazılan ilk gönderim tarihi, başvuru tarihi olarak kabul edilecek. Başvurunun alınmasından sonra ise katılımcıların belirtmiş olduğu iletişim bilgileri üzerinden kampanya birimi yetkilileri başvuru sahiplerine ulaşarak uçuş planını oluşturacak. 

Sistem nasıl işleyecek? 
Kampanya sistematiği ise şu şekilde kurgulandı: Petlas tabelalı satış noktalarından yapılan alışveriş sonrasında satın alınan lastikler kampanya kapsamında ise satış noktası yetkilisi tarafından tüketiciye bir kampanya katılım kuponu veriliyor. 

Kupon üzerinde, kullanılacak kod ve katılımın nasıl yapılacağı yer alıyor. Kupon üzerindeki kodla birlikte “www.petlasucuruyor.com” adresinde bulunan kayıt formu dolduruluyor. 

Doldurulan form çıktı alınıp imzalanarak, alınan lastiklere ait fatura aslı ya da fotokopisi ile birlikte kampanya süreçlerinin yürütüldüğü birimin; Ayazağa Mah. Meydan Sok. No:3 Veko Giz Plaza No:29-30 Maslak-Sarıyer/İstanbul adresine gönderiliyor. Biletler Mayıs 2017’ye kadar kullanılabiliyor! Postanın kampanya birimine ulaşmasının ardından da başvuru sahibine telefon ile ulaşılarak uçuş planı netleştiriliyor. 

Oluşturulan plan sonucunda rezervasyon yapılan bilet tarihlerinde daha sonradan değişiklik yapılamıyor. Kampanya kapsamındaki biletlerin son kullanım tarihi 31 Mayıs 2017’de bitiyor. Uçak biletine ait vergi, harç ve sigorta gibi masraflar ise tüketiciye ait. 

Kampanya kapsamında Roma, Budapeşte, Viyana, Milano, Münih, Atina, Londra, Brüksel, Paris, Berlin, Amsterdam gibi Avrupa şehirlerine seyahat edilebiliyor.