Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MERCEDES AMG C43 COUPE CENEVRE AUTOSHOWDA SERGİLENECEK

Cenevre'de sergilenmesi planlanan Mercedes-AMG C43 Coupe, standart modele göre daha sportif bir yüze sahip.  Bunda elmas desenli...

Cenevre'de sergilenmesi planlanan Mercedes-AMG C43 Coupe, standart modele göre daha sportif bir yüze sahip. 

Bunda elmas desenli ızgara ve daha geniş hava girişlerinin etkisi büyükken, siyah yan ayna kapakları, mat gümüş renkteki gövde parçaları ve spor egzoz sistemi ise otomobilin performansıyla ilgili küçük ipuçları veriyor. 

18 inç'lik hafif alaşım jantların görev yaptığı C43 Coupe'nin arka tarafında ise spoyler ve difüzör dikkat çekiyor. İç mekanda üç kollu spor direksiyon simidine yer verilirken, kontrast dikişlere sahip spor koltuklar da öne çıkan detaylar arasında yer alıyor. 

Ayrıca, alüminyum süslemeler, kırmızı renkteki emniyet kemeri ve elden geçilen düğme takımı, kabinde ilk bakışta dikkat çeken yeniliklerden oluyor. 
Mercedes-AMG C63 Coupe'ye 3,0 lt'lik çift turbo V6 motor hayat veriyor. 367 HP güç ve 520 Nm tork üreten bu ünite, 9G-TRONIC otomatik şanzıman ve 4MATIC dört tekerlekten çekiş sistemiyle gücünü yere aktarıyor. 

0-100 km/s hızlanmasını 4.7 saniyede tamamladığı belirtilen C43 Coupe'nin maksimum hızı ise elektronik olarak 250 km/s olarak sınırlandırılmış. 

 Mercedes-AMG C43 Coupe 367 HP’lik Motoruyla Gün Yüzüne Çıktı Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak modelde, 3,0’lik çift turbo beslemeli bir motor görev yapıyor. Otohaber