Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

ELEKTRIKLI OPEL AMPERA-E NIN ILK RESMI FOTOĞRAFI YAYINLANDI

Car of the Year jürisi tarafından 2012'nin en iyi otomobili seçilen, Opel’in ilk elektrikli modeli Ampera’nın-e versiyonun ilk resmi fo...

Car of the Year jürisi tarafından 2012'nin en iyi otomobili seçilen, Opel’in ilk elektrikli modeli Ampera’nın-e versiyonun ilk resmi fotoğrafı yayınlandı. 
Gelecek yıl pazarlara sunulması planlanan Ampera-e modeli ile Opel’in hedefi daha az emisyon, daha uzun menzil! Opel, 2020 yılına kadar 1 elektrikli otomobil ve Insignia modeli ile birlikte ikinci amiral gemisi dâhil olmak üzere 29 yeni otomobili sunacak. 
GM CEO Mary Barra ”General Motors, çevre bilinci ve sürdürülebilirlik anlayışıyla, enerji maliyetlerini aşağıya çeken içten yanmalı motorları, elektrikli ve hidrojen yakıtlı modellerimiz ile önümüzdeki 20-30 yıla damga vuracağız. 

Elektrikli otomobiller GM ve Opel için belirleyici bir rol oynayacak. Ampera-e oyunun kurallarını değiştirecek. Hedef daha az emisyon, daha uzun menzil! “dedi. 2011 yılında “Yılın eOtomobili” ödülünü kazanan Ampera, -e versiyonunda bağlantı özellikleri, eğlence ve OnStar teknolojisi ile dikkat çekecek.