Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

OPELİN TAKIM RUHU INSIGNIA TEAM

INSIGNIA TEAM, üyelerinin katılımıyla geleneksel hale gelen buluşmaların bir yenisini daha gerçekleşti.  Bolu Dağı’nda yer alan Fene...

INSIGNIA TEAM, üyelerinin katılımıyla geleneksel hale gelen buluşmaların bir yenisini daha gerçekleşti. 

Bolu Dağı’nda yer alan Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri’nde gerçekleştirilen buluşmaya, 43 otomobil ile İstanbul, Ankara, Kocaeli, Bursa başta olmak üzere çeşitli illerden toplam 150 kişi katıldı. 

2009 yılında Opel Insignia markasına merak duyan ve bu ilgi noktasından hareket eden iki bilgisayar uzmanı ile bir mekatronik öğrencisinin bir araya gelerek kurmuş oldukları bilgi paylaşım platformu INSIGNIA TEAM, 13 Mayıs 2016 tarihinde yedinci yılını kutlayacak. 

Opel Insignia’nın Türkiye pazarına yeni girmesi, araç konusunda meraklı ve araştırmacı üç Opel Insignia tutkununu bir forum oluşturma fikrine yöneltti. 

Üç kişi ile başlanan yolculuk, yedi sene içinde inanılmaz boyuta ulaşarak sadece bir forum olmaktan çıkarak bir topluluk, bir bilgi paylaşım platformu noktasına dönüştü. Tüm Türkiye’den üyeleri bulunan INSIGNIA TEAM, geleneksel kış buluşmaları, yaz buluşmaları, her yıl Anıtkabir’de 10 Kasım Atatürk’ü anma ziyaretleri vb. organizasyonları yapan bir topluluk haline geldi. 

 Gelinen son noktayı en iyi özetleyen ise INSIGNIA TEAM’e ait bazı rakamlar. Ocak 2016 itibari ile www.insigniateam.com, yaklaşık 4.240 aktif üye sayısına, 53 milyona yakın ziyaret sayısına, 334 bin mesaj sayısına ve 15 bin konu sayısına ulaşmıştır.