Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MAN TOPUSED’LARDA 2. EL MAN TGS EFFİCİENTLİNE ÇEKİCİLER YENİ LASTİKLERİ İLE BİRLİKTE İLK GÜNKÜ GİBİ

2. el ağır ticari araçlar sektörüne MAN kalite ve güvencesini yansıtan MAN TopUsed, düzenlediği kampanya ile benzersiz fırsatlar sunmaya de...

2. el ağır ticari araçlar sektörüne MAN kalite ve güvencesini yansıtan MAN TopUsed, düzenlediği kampanya ile benzersiz fırsatlar sunmaya devam ediyor. 

Şimdi de düşük kilometreli, temiz ve bakımlı 2. el TGS EfficientLine serisi çekiciler, düzenlenen kampanya ile sıfır lastik hediyesiyle MAN TopUsed’larda satışa sunuldu. 

MAN TopUsed’larda sadece seçili araçları kapsayan kampanya 15 Şubat 2016 tarihine kadar geçerli olacak. Stoklarla sınırlı kampanya kapsamında seçili TGS EfficientLine serisi ikinci el çekicilerde, 6 adet sıfır lastik, yeni jantları ile birlikte hediye edilecek. 
k
En zorlu şartlarda dahi yüksek performansını koruyan ve dayanıklılıkları ile öne çıkan MAN çekiciler, sahip oldukları ileri teknoloji ve yüksek kalitenin yanı sıra sundukları konfor, düşük işletme giderleri ve yaşam boyu maliyet avantajları açısından da öne çıkıyor. 

EfficientLine serisinin sunduğu yakıt tasarrufu ile benzersiz ayrıcalıklar taşıyan TGS EfficientLine çekiciler, şimdi 2. el pazarında da MAN TopUsed’lerde en çok tercih edilen araçlar arasında yer alıyor. 

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için; Ankara, Konya ile İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasındaki TopUsed merkezlerine uğrayabilir ya da man-topused web adresini ziyaret edebilirsiniz. 

TopUsed Merkezleri: 
Ankara: MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Esenboğa Havalimanı Yolu 22. Km Akyurt / Ankara. Tel: 0312 556 10 00 İstanbul Anadolu Yakası: Orhanlı Mah. Katip Çelebi Cad. Tuzla / İstanbul. Tel: 0216 394 44 25 İstanbul Avrupa Yakası: Ziya Gökalp Mah. Altınşehir Yan Yolu üzeri İkitelli / İstanbul. Tel: 0212 675 04 04 Konya: Ankara Cad. No:242 / Konya. Tel: 0332 346 00 46.