Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

DS 3 VE DS 3 CABRİO FARKLI MOTOR SEÇENEKLERİYLE GELECEK

DS’in küçük sınıf modelleri, 8 farklı motor seçeneği ve yepyeni kişiselleştirme seçenekleriyle satışa sunulacak. DS'in küçük sınıf mod...

DS’in küçük sınıf modelleri, 8 farklı motor seçeneği ve yepyeni kişiselleştirme seçenekleriyle satışa sunulacak. DS'in küçük sınıf modelleri, 8 farklı motor seçeneği ve yepyeni kişiselleştirme seçenekleriyle satışa sunulacak. 

Makyajlanan modellerde yeni ön tampon, krom detaylar, LED'li farlar ve elden geçirilmiş jant tasarımı öne çıkıyor. Ayrıca 2016 DS 3 ve DS 3 Cabrio'da 78 farklı gövde ve tavan rengi kombinasyonu sunuluyor. 

Gençleştirme operasyonu sonrasında iki modelde de 7 inç boyutunda dokunmatik ekranla entegre edilen, yeni bir bilgi-eğlence sistemine yer veriliyor. 
Yine dış tasarımda olduğu gibi iç mekanda da birçok renk seçeneği sunuluyor. Henüz kabinle ilgili fotoğraflar paylaşılmamış olsa da yeni orta konsolun üzerinde 20'den az düğme kullanıldığı belirtiliyor. 

Yardımcı ekipmanlar konusunda da geride kalamayan DS, otomobillerde geri görüş kamerası, ön ve arka park asistanı ve yokuş kalkış desteği gibi özellikleri bir arada sunuyor. Modellerde otonom frenleme sistemine de yer veriliyor. Bu sistem, düşük hızlarda sensörler yardımıyla olası çarpışma riskine karşı fren yyaparak otomobilin durmasını sağlıyor. 

Otomobilin kaputunun altında yer alacak motorların detayları henüz açıklanmamasına rağmen, üç PureTech 3 silindirli benzinli motor, iki THP 4 silindirli benzinli ve yine üç BlueHDi dizel motorla satışa sunacağı belirtiliyor. Otohaber