Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SUBARU DA 5 BİN TL YE VARAN TAKAS İNDİRİMİ

Subaru yeni yıla çok avantajlı bir kampanya ile giriyor.  Aralık ayı süresince geçerli olacak kampanya kapsamında; birbirinden donan...

Subaru yeni yıla çok avantajlı bir kampanya ile giriyor. 

Aralık ayı süresince geçerli olacak kampanya kapsamında; birbirinden donanımlı simetrik sürekli dört çeker Subaru modelleri çok cazip kredi desteği ve takas indirimi ile Subaru bayilerinde satışa sunuluyor. 

Subaru Outback, XV, Levorg ve Forester modellerinde geçerli olacak kampanya kapsamında 50 bin TL’ye 12 ay %0.66 faiz imkanı veya 5 bin TL’ye varan takas indirimi sunuluyor. Subaru, 2015’in yıldız modelleri için çok avantajlı kredi veya takas desteği kampanyasına başladı. 
31 Aralık gününe kadar geçerli olacak yeni yıl fırsatı ile yeni bir Subaru sahibi olmak çok kolay… Sürüş keyfi, konfor ve üstün güvenlik özellikleriyle donatılan Subaru’nun en beğenilen birbirinden donanımlı simetrik sürekli dört çeker Outback, Forester, Levorg ve XV modellerinde "50.000 TL’ye 12 ay % 0,66 faizli kredi imkanı” ve "5.000 TL’ye varan takas desteği” sunuluyor. 

Aralık ayı süresinde tüm Subaru bayilerinde geçerli olacak avantajlı kampanya ile Subaru severler yeni yıla gerçek Cross Country Outback, gerçek Crossover XV, ideal Sport Tourer modeli Levorg veya ideal SUV Forester ile girebilecek.