Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

RENAULT ZOE ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN TERCİHİ

Renault, Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne 10 adet ZOE teslim etti. Düzenlenen teslim töreni Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Tü...

Renault, Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne 10 adet ZOE teslim etti. Düzenlenen teslim töreni Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in katılımıyla gerçekleşti. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi, çevre dostu Renault ZOE kullanarak temiz bir dünya için katkıda bulunuyor. Bu, Antalya’da gerçekleşen ilk ZOE satışı oldu. 

Satışı gerçekleştiren Renault Yetkili Satıcısı Zamanlar A.Ş..tarafından Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne teslim edilen ZOE’lerin birini Başkan Türel makam aracı olarak kullanacağını açıkladı. 
Diğer ZOE’leri Antalya Büyükşehir Belediye'sindeki yönetici kadrosu kullanacak. Elektrik motorlu araç teknolojisinin öncü markası Renault’nun %100 elektrik motorlu ilk süper şehirlisi ZOE pürüzsüz ve akıcı hatlara sahip. 

Tüm elektrik motorlu araçlarda olduğu gibi ZOE de seyir esnasında hiçbir şekilde CO2, NOx, karbon monoksit, parçacık, koku veya motor gürültüsü yaymıyor. Renault ZOE, sessiz olmakla birlikte hiçbir motor sesi ya da titreşim olmadığından dinlendirici özelliği ile ayırt ediliyor.