Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CITROËN TİCARİ ARAÇLARDA 10 BIN TLYE VARAN İNDİRİM 0 FAİZ FIRSATI

Citroën’den binek konforu sunan ticari araçlarında yılın son ayına özel avantajlı kampanya  Citroën, yolculukları konforlu ve keyifl...

Citroën’den binek konforu sunan ticari araçlarında yılın son ayına özel avantajlı kampanya 

Citroën, yolculukları konforlu ve keyifli hale getiren ticari araçlarında 25.000 TL’lik kredi kullanıma 25 Ay %0 faiz avantajı uyguluyor. 

Kampanya kapsamında ayrıca güç, yakıt tasarrufu ve güvenlik alanlarında yüksek performans sergileyen modellerinden Berlingo’da 10.000 TL’ye, Nemo’ya ise 8.500 TL’ye varan indirimlerle sahip olma fırsatı sunuluyor. 

Citroën ticari araçlar yenilenen donanımlarıyla hayatınızı kolaylaştırıyor Citroën’in, ticari araç segmentindeki önde gelen modeli Berlingo’nun yenilenen donanım özellikleri arasında 7''dokunmatik ekranı, Modutop® cam tavanı, Led gündüz farları, ESP, hillholder, hız sınırlayıcısı ve hız sabitleyicisi bulunuyor. 
Çekici ön yüzü ile birlikte yeniden konumlandırılmış Led’li gündüz farlarına, yeni bir radyatör ızgarasına ve ön tampona kavuşan Berlingo, segmentinde fark yaratıyor. Modern ve dinamik bir yapıya sahip olan Citroën Nemo ise; kompakt dış boyutları, geniş iç hacmi, günlük kullanıma uygunluğu ve ekonomik performansı sayesinde hayatınızı kolaylaştırıyor. 

Citroën Nemo bu özelliklerinin yanı sıra çift sürgülü yan kapıları, ESP ve yokuş kalkış desteği, yarı entegre navigasyon, tavan barları ve pratik birçok saklama alanı ile öne çıkıyor. Citroën ticari araçlar, Aralık ayı kampanya fırsatları ile Citroën bayilerinde sizleri bekliyor…