Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CITROËN 9 BİN 500 TLYE VARAN İNDİRİM

Yılsonuna özel kampanya kapsamında Citroën’in şehir içi sürüşü keyfe dönüştüren modellerinden C4 Picasso, 50 bin TL’lik kredi kullanımında ...

Yılsonuna özel kampanya kapsamında Citroën’in şehir içi sürüşü keyfe dönüştüren modellerinden C4 Picasso, 50 bin TL’lik kredi kullanımında 25 ay %0 faiz imkanı, Citroën’in diğer tüm binek modelleri 25 bin TL’lik kredi kullanımında 25 ay %0 faiz seçeneği ve 9.500 TL’ye varan indirim fırsatıyla Aralık ayı boyunca Citroën bayilerinde… 

Citroën, binek modellerinde “kaçırılmayacak indirimler ve çok cazip faiz seçenekleri” ile Citroën sahibi olma fırsatı sunuyor. Aralık ayı süresince C-Elysée’de 9.500 TL’ye, C4 Cactus’te 6.000 TL’ye, C4 modelinde 5.500 TL’ye, C4 Picasso modelinde ise 7.000 TL’ye varan cazip indirim fırsatları sunuluyor. 

Aralık ayına özel, her beklentiye uygun faiz seçenekleri... Citroën’in faiz kampanyası Aralık ayında da devam ediyor. C1, C3, C4, Grand C4 Picasso, C4 Cactus ve C-Elysée modellerinin tüm versiyonlarında 25.000 TL’lik kredi kullanımına 25 Ay %0 faiz imkanı sunulurken; 5 kişilik Citroën C4 Picasso için 50.000 TL’lik kredi kullanımına 25 Ay %0 faiz avantajı sağlanıyor. 
Citroën herkesi test sürüşlerine davet ediyor! 25 Aralık tarihine kadar devam edecek “Citroën Test Sürüş Günleri” etkinliğine katılanlar, test sürüşü sonrası kendilerine verilecek şifreyle, SMS ya da testsurusgunleri.citroen.com.tr sitesi üzerindeki online formu doldurarak özel bir çekilişe katılmaya hak kazanıyor. 

Çekiliş sonucunda 3 kişiyi iPhone 6S kazanma şansı bekliyor. Citroën binek araçlar, Aralık ayı kampanya fırsatları ile Citroën bayilerinde müşterileri bekliyor!