Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

RANGE ROVER EVOQUE CABRIO

Üç yıl önce tanıtılan konsepti sonrasında merakla beklenen Evoque Cabrio, sonunda gün yüzüne çıktı. Evoque Cabrio’da standart modele göre t...

Üç yıl önce tanıtılan konsepti sonrasında merakla beklenen Evoque Cabrio, sonunda gün yüzüne çıktı. Evoque Cabrio’da standart modele göre tek fark, metal tavanın yerini katlanabilir kumaş tavana bırakması. 


Bu tavan yalnızca siyah renkle sunulurken, modelin 13 farklı gövde rengi seçeneği bulunuyor. Orta konsol üzerindeki buton yardımıyla açıp-kapanabilen Evoque Cabrio’nun tavanı, 18 saniyede açılırken, 50 km/s hıza kadar bu özelliğini koruyor. 

 Land Rover yetkilileri, cabrio modellerde yaşanan ses yalıtımı sorununun bu modelde olmadığını belirtirken, modelin bu konuda standart Evoque kadar başarılı olduğunun da sözünü verdi. 
 
Modelin üstü açıkken bagaj kapasitesi ise 251 litre olarak açıklanıyor. Evoque Cabrio standart haliyle 1936 kg ağırlığa sahip. otomobil, opsiyon olarak LED adaptif farlar satın alınabiliyor. 

Ayrıca Evoque Cabrio’da hareketli LED gündüz farları ve LED’li stoplar standart olarak sunuluyor. Range Rover Evoque Cabrio’nun kaputunun altında ise 2.0 litrelik dört silindirli 245 HP güç ve 340 Nm tork üreten turbo motor görev yapıyor. 

Bu motor, dokuz ileri otomatik şanzımanla kombine ediliyor. 0’dan 100 km/s hıza 7.8 saniyede ulaşan Evoque Cabrio’nun maksimum hızı ise 180 km/s olarak açıklandı.automagg