Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HARLEY-DAVIDSON 2016 DARK CUSTOM MODELLERI OPEN HOUSE ETKINLIĞINDE

Dünyanın efsanevi motosiklet ve motosiklet aksesuarları markası Harley-Davidson, 28-29 Kasım tarihlerinde İstanbul, İzmir, Ankara ve Antaly...

Dünyanın efsanevi motosiklet ve motosiklet aksesuarları markası Harley-Davidson, 28-29 Kasım tarihlerinde İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya’daki bayilerinde gerçekleştireceği Open HouseTürkiye Etkinliği ile motosiklet tutkunlarını Harley ruhunu yaşayacakları etkinlikle yeni modelleriyle tanışmaya davet ediyor. 

 Etkinlikte motosikletseverler Harley Davidson tarihindeki en güçlü cruiser serisi olan Dark Custom modellerine eklenen ve bı harekete öncülük eden Iron 883™ ve Forty-Eight® gibi havalı iki yeni üyenin yanı sıra pek çok yeni modeli de ilk kez inceleme fırsatı bulacak. 

Motosiklet severlerin tutkuyla bağlı olduğu Harley-Davidson, 28-29 Kasım tarihinde İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya’daki bayilerinde düzenleyeceği Open House Etkinliği ile Türkiye’deki Harley severlere 2016’ın yeni favorilerini tanıtacak. 

Etkinlikte, geniş performans aralığı ve seri boyunca yapılan stil iyileştirmeleri ile 2016 model serisinin öne çıkan üyeleri ilk kez kullanıcılarla buluşacak. 

Etkinlikte, yeni Iron 883™ , Forty-Eight®, güçlü bir yapı ve son moda stili sunan sınırlı üretim Fat Boy® S ve Softail Slim® S, Project RUSHMORE’un touring devrimi Road Glide® Ultra gibi pek çok yeni model İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya bayilerinde beğeniye sunulacak. 

Open House etkinliğinde ayrıca aksesuar ve parçalar ile motosiklet sürücülerine stil katan tasarımlarıyla Harley Davidson yeni sezon kış koleksiyonundan yeni ürünler de görücüye çıkacak. 

 2016 Harley-Davidson Motosikletlerinin Öne Çıkan Noktaları • Yeni Iron 883™ ve Forty-Eight® modelleri, modern tasarım ve yeni süspansiyonlar ile güncellenen Dark Custom önderliğini ortaya koyuyor. • Fat Boy® S ve Softail Slim® S zengin cila ve etkileyici Screamin’ Eagle Twin Cam 110 motoru ile bütün bakışları üzerine çeken bir stil ve performans sunmak için bir araya getiriyor. 

 • Daha önce sadece Harley-Davidson Touring motosikletlerinde olan High Output Twin Cam 103™ motorlar bütün Softail® modellerinin gücünü güncelliyor ve Harley-Davidson tarihindeki en güçlü cruiser serisini ortaya çıkarıyor. • Project RUSHMORE’un touring devrimi, Road Glide® Ultra motosikletlerinin dönüşü ile daha da büyüyor. 

 28-29 Kasım tarihlerinde Harley-Davidson bayilerinde gerçekleşecek, motosikletseverlerin ücretsiz olarak katılabileceği Open House etkinliğiyle ilgili daha fazla bilgi almak için www.h-d.com.tr adresine girebilir ya da en yakın Harley Davidson bayisine ulaşabilirsiniz.