Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CITROENİNİZİ KIŞA ŞAMPİYONLARIN ELİNDE HAZIRLAYIN

Kışa hazırlıklı girmenin yolu Citroën yetkili servislerini ziyaret etmekten geçiyor...  Citroën araçlarını 5 Kasım – 10 Aralık 2015 t...

Kışa hazırlıklı girmenin yolu Citroën yetkili servislerini ziyaret etmekten geçiyor... 

Citroën araçlarını 5 Kasım – 10 Aralık 2015 tarihleri arasında kış bakımı için servise getiren otomobil sahiplerini orijinal bakım parçası, işçilik ve Total Motor Yağları’nda %20 indirim fırsatı bekliyor. Dünya şampiyonluğu elde eden uzman teknik ekibi ve kaliteli hizmet anlayışı ile 50’yi aşkın satış ve servis noktasıyla hizmet veren Citroën, kışa özel servis kampanyası sunuyor. 

Citroën Yetkili Servisleri’nde uygulanacak kampanya kapsamında; Citroën Yetkili Servisleri’nde orijinal bakım parçası, işçilik ve Total Motor Yağları’nda %20 indirim fırsatı sunuluyor. Citroën Yetkili Servisleri’nde 10 Aralık’a kadar geçerli olacak kampanyadan tüm Citroën kullanıcıları yararlanabilecek. 

 Citroën’ler Dünya şampiyonlarının güvenli ellerinde... 
Citroën Türkiye Teknik Danışman ekibi dünya çapında gerçekleştirilen ön eleme sonucunda finale kalan 7 ülke arasına ismini yazdırarak, 14 - 15 Ekim tarihleri arasında Fransa’da gerçekleştirilen finallerde Dünya Şampiyonu oldu. 

Müşteri şikayeti ile başlayıp arızalı bir aracın kabulünden onarılıp teslimatına kadar geçen tüm kritik süreçleri kapsayan süreçten birincilikle çıkan teknik ekip, Citroën Türkiye’nin gurur kaynağı oldu. 

Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile otomobillerin bakımını gerçekleştiren Citroën teknik ekibi, bu kış tüm Citroën sahiplerini bakıma davet ediyor. Kaçırılmayacak cazip bakım fırsatları Citroën sahiplerini bekliyor!