Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CITROËN TİCARİ ARAÇLARINDA %0.99 FAİZ FIRSATI

Citroën’in, yolculukları konforlu ve keyifli hale getiren ticari modellerindeki faiz avantajı Kasım ayında da devam ediyor.  Citroën...

Citroën’in, yolculukları konforlu ve keyifli hale getiren ticari modellerindeki faiz avantajı Kasım ayında da devam ediyor. 

Citroën, binek konforu sunan ticari araçları ‘Nemo Combi’ ve ‘Berlingo Combi’ modellerinin tüm versiyonlarına 20.000 TL’lik kredi kullanıma 20 Ay %0,99 faiz avantajı uyguluyor. Citroën ticari araçlar; güç, yakıt tasarrufu, güvenlik alanlarında yüksek performans sergiliyor. 

Citroën ticari araçlar, artık çok daha dikkat çekici… Citroën’in, ticari araç segmentindeki önde gelen modeli Berlingo Combi’nin yenilenen donanım özellikleri arasında 7'' dokunmatik ekranı, Modutop® cam tavanı, Led gündüz farları, ESP, hillholder, hız sınırlayıcısı ve hız sabitleyicisi bulunuyor. 
Çekici ön yüzü ile birlikte yeniden konumlandırılmış Led’li gündüz farlarına, yeni bir radyatör ızgarasına ve ön tampona kavuşan Berlingo, segmentinde fark yaratıyor. 

Modern ve dinamik bir yapıya sahip olan Citroën Nemo Combi ise; kompakt dış boyutları, geniş iç hacmi, günlük kullanıma uygunluğu ve ekonomik performansı sayesinde hayatınızı kolaylaştırıyor. 

Citroën Nemo Combi bu özelliklerinin yanı sıra çift sürgülü yan kapıları, ESP ve yokuş kalkış desteği, yarı entegre navigasyon, tavan barları ve pratik birçok saklama alanı ile öne çıkıyor. Nemo Combi ve Berlingo Combi modellerinin tüm versiyonları, Kasım ayı kampanya fırsatları ile Citroën bayilerinde sizleri bekliyor…