Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BASF BOYALARINA OTOMOTİV ENDÜSTRİSİNDEN TAM NOT

BASF’nin yüksek kaliteli Glasurit® boyalarına otomotiv endüstrisi yine tam not verdi. Sektörün dev isimlerinden Daimler, Glasurit boyalar ...

BASF’nin yüksek kaliteli Glasurit® boyalarına otomotiv endüstrisi yine tam not verdi. Sektörün dev isimlerinden Daimler, Glasurit boyalar için Mercedes-Benz ve Smart'a yönelik global teknik onaylarını yeniledi. 

Otomotiv tamir boyaları alanında en büyük üç küresel üretici arasında yer almayı sürdüren BASF, geliştirdiği otomotiv boya ürünü Glasurit® ile 100 yılı aşkın süredir dünyadaki birçok üretici tarafından tercih ediliyor. 

Düzenli ürün sistemi ve kişiye özel danışmanlık hizmetiyle Glasurit®, otomobil üreticileri ve tamircileri için değer katan bir iş ortağı olma özelliği taşıyor. Bugün birçok otomotiv markası, tamir süreçlerinde kullanılmak üzere BASF Glasurit® boyalarını tercih ediyor. 

Otomotiv sektörünün dev isimlerinden Daimler, Glasurit boyalar için Mercedes-Benz ve Smart'a yönelik global teknik onaylarını yeniledi. Global otomotiv endüstrisi teknik onayları verirken Glasurit ürünlerinin kalitesi, servisi ve global olarak bulunabilmesi gibi kriterleri göz önünde bulunduruyor. 
BASF ürünleri, Mercedes-Benz ve Smart otomobillerinin pek çok modülünde ve ayrıca Mercedes-Benz minibüsleri, kamyonları ve otobüslerinde kullanılıyor. Glasurit aynı zamanda Mercedes-Benz ve Smart'ın dünya genelindeki ağlarında uzun bir ortaklık geçmişine sahip olma özelliğiyle dikkat çekiyor. 

Glasurit, Daimler’in pazarı olan Almanya, Çin, Rusya, ABD, İsviçre, Türkiye, Belçika, Lüksemburg ve diğer pek çok ülkede tercih edilen tedarikçi olma özelliğiyle ön plana çıkıyor. Renk uzmanı Glasurit boyalar Çevre dostu bir ürün olan Glasurit®, su bazlı boya sistemi olarak işlem sırasında ve kurutma sürecinde kullanılan enerji miktarını minimuma indirirken geleneksel sistemlere göre malzemeden %20 tasarruf sağlıyor. 

Dünyanın önde gelen otomobil üreticileri Glasurit otomotiv son kat boya ürünlerini satış sonrası tamir için onaylarken ayrıca renk uzmanlığından dolayı da tercih ediyor. Son derece düşük solvent içeriğiyle doğanın korunmasına yardımcı olan Glasurit boyalar müşteri tatminini sağlamak için, servislere önemli katkılarda bulunuyor.