Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SEAT LEON CROSS SPORT FRANKFURT AUTOSHOWDA TANITILDI

SEAT, Frankfurt Fuarı’nda tek kapılı “coupe” spor bir otomobilin performansıyla, 4 tekerden çekiş sisteminin çok yönlülüğünü birleştiren Le...

SEAT, Frankfurt Fuarı’nda tek kapılı “coupe” spor bir otomobilin performansıyla, 4 tekerden çekiş sisteminin çok yönlülüğünü birleştiren Leon Cross Sport konsept aracını tanıttı. 

 SEAT kalitesi ve tasarım dilinin geldiği son noktayı gösteren Leon Cross Sport konsept modeli, performansını Leon Ailesi’nin en sportif modeli olan Leon Cupra’dan alıyor. 300 HP güç üreten 2 litre motor, otomobilin 0’dan saatte 100 kilometre hıza sadece 4,9 saniyede çıkmasını sağlıyor. 

Elektronik olarak kontrol edilen 4 çeker sistemi ve yerden 41 milimetre daha yüksek olan gövdesi, kullanıcının Leon Cross Sport ile her türlü yol koşulunda performans ve konforla buluşmasına yardımcı oluyor. 

Diğer SEAT modellerinde olduğu gibi, son nesil erişim teknolojilerinin kullanıldığı otomobilde, Full Link sistemi ile kullanıcılar her türlü akıllı telefonu, otomobile bağlayarak, birçok uygulamayı telefonlarıyla kullanabiliyor. 

Leon Cross Sport konsept otomobilde, ayrıca uyarlanabilir hız sabitleme sistemi, şerit asistanı, trafik levhası tanıma sistemi gibi birçok güvenlik ve sürücü asistanları da yer alıyor. 

Yeni SEAT Ibiza CUPRA: daha yüksek performans, daha fazla sürüş keyfi SEAT’ın, Frankfurt Fuarı’nda tanıttığı bir diğer yeni modeli ise Ibiza ailesinin 192 HP’lik sıra dışı güç üreten yeni üyesi: Ibiza CUPRA… 

Sıfırdan 100 km/s hıza 6,7 saniye gibi bir sürede ulaşan Ibiza Cupra, verimli 1.8 TSI motoru ile 100 kilometrede ortalama 6 litre yakıt tüketiyor. SEAT, Yeni Ibiza model ailesinin en performanslı üyesi Ibiza CUPRA ile markanın özünü en saf haliyle yansıtmayı, tasarımıyla sınıfının en dinamik modellerinden birini ortaya çıkarmayı, olağanüstü performansı en yeni teknolojilerle bir araya getirmeyi amaçlamış. Kompakt yapısı ve mükemmel fonksiyonelliğiyle Ibiza CUPRA, gündelik kullanım için mükemmel bir seçenek.