Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

RENAULTDA EYLÜL AYINDA SIFIR FAİZ FIRSATI

Renault, Eylül ayında müşterilerine birbirinden cazip finansman kampanyaları sunuyor. Renault, Eylül ayında binek otomobil ve hafif ticar...

Renault, Eylül ayında müşterilerine birbirinden cazip finansman kampanyaları sunuyor. Renault, Eylül ayında binek otomobil ve hafif ticari araç satın alan müşterilerine, sıfır faizli kredi imkânı sunuyor. 

Kampanya kapsamında sıfır faiz, maksimum 15.000 TL kredi tutarı ve 15 ay ödeme seçeneği ile kullanılabiliyor. Bu seçeneğin üzerindeki kredi taleplerinde, maksimum 48.000 TL ve 48 ay olmak üzere, müşteriler Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile yüzde 1,04, Maxxi Korumasız 1,09 faiz oranıyla kredi kullanabiliyor. 

Eylül ayında diğer bir fırsat ise, hafif ticari araçlarda sunulan 15.000 TL ve 15 ay için sıfır faiz fırsatı. Bu seçeneğin üzerindeki kredi taleplerinde müşteriler, maksimum 48.000 TL ve 48 ay olmak üzere %1,15 faizle kredi imkânına sahip oluyor. 

Ayrıca Eylül ayı finansman kampanyalarından yararlanmadan perakende binek otomobil satın alan Renault müşterilerine cazip nakit alım indirimleri sunuluyor. Megane HB’lerde 2.500 TL, Captur, Clio Ailesi, Megane Sport Tourer, Scenic ve Symbol’de 2.000 TL nakit alım indirimleri bulunuyor.